Produkty pro miminka a děti z Německa

1575 položek

Ucelený sortiment pro miminka od narození, větší děti a v neposlední řadě i něco pro maminky. Nabídka je rozdělena do šesti základních kategorií. Výživa pro miminka a děti je tou nejobsáhlejší (obsahuje více než 1000 produktů), kde rodiče pro své nejmilejší naleznou více jak 450 druhů příkrmů ve skleničkách. Příkrmy jsou ovocné, zeleninové, masové a další. Stále více zákazníků volí BIO kvalitu příkrmů, kterých nabízíme rovněž nemalé množství. Pro větší děti nabízíme různá menu, kdy takové menu nahradí celý oběd. Dále pak kaše pro miminka, větší děti, na ráno i na dobrou noc, mléčnou výživu pro kojence až po starší děti. Ovocné nápoje, různé dětské čaje a něco na chuť ke svačince.
Druhou významnou kategorií je dětská kosmetika, která obsahuje základní přípravky od krémů, šamponů, olejíčků, tělových mlék, pudrů, gel na zoubky až po vlhčené ubrousky. Tuto kategorii máme ještě rozdělenou na baby péči o tělo (pro miminka), k přebalování a pro větší děti.
Další samostatnou kategorií jsou pleny. Nabízíme více jak 70 typů plen různých balení a velikostí. Následují kategorie s lahvičkami, dudlíky a doplňky. Zde jsou běžné věci, bez kterých se žádní rodiče neobejdou, jako jsou kartáčky, nůžky, teploměry, nosní odsávky, různá zabezpečení na rohy nábytku, do kuchyně, zarážky ke dveřím a všude tam, kde nejčastěji dochází k úrazům.
Poslední kategorií jsou různé produkty pro maminky – tyčinky, smoothie, čaje, krémy, masážní oleje a mnoho dalšího.
Mezi nejvyhledávanější značky patří Hipp, Alete, Bebivita, Alnatura, Babylove, Dmbio, Penaten, Nivea, Bübchen, Pampers, erdbär Freche Freunde, Fruchtbar, Nuk, Reer, Saubär, Töpfer, Weleda a další....
Věnujte také pozornost u některých produktů štítkům - POZOR-DOSTUPNOST NA DOTAZ.

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení