Dodání zboží z Německa na Slovensko

DODÁNÍ ZBOŽÍ NA SLOVENSKO JE POZASTAVENO DO 13.7.2018!!!!!

Vážení zákazníci, zboží na Slovensko je možné dodat za předpokladu:

1. Doba trvání dopravy závisí na rychlosti přepravy Českou poštou a.s. Obvykle bývá cca 5 pracovních dnů.
2. Minimální hodnota objednávky je 200 Kč (cca 8 EUR)
3. Dopravné – balíky zasíláme Českou poštou na adresu zákazníka. Dopravné činí 400 Kč (cca 15 EUR) balík do 20kg. Cena dopravného za balík nad 20kg musí být sjednána individuálně. Rozměr balíku může být maximálně 60x60x60cm (š. x v. x h.). 

Způsob dopravy a platby zboží na Slovensko

4. Zboží je dopředu zaplacené:
- Platební kartou on-line – po uskutečnění objednávky a volby platby kartou nezapomeňte obratem zboží uhradit. Následně se zobrazí platební brána Gp web pay a postup je stejný jako při jakékoliv jiné platbě na internetu. Částka je v korunách, Vám se z Vašeho účtu odečte v EUR (př. objednávka za 200 CZK : kurz cca 26-27 korun = cca 8-9 EUR se odečte z Vašeho EUR účtu). Hodnotu Vaší objednávky při placení kartou vidíte rovnou přepočtenou na EUR.

Pokud nebudou dodrženy tyto podmínky, nezobrazí se možnost dopravy na Slovensko. Objednávky, které budou odeslány s nižší částkou a dopravou po ČR, budou stornovány. Jestliže tyto objednávky zákazníci přesto uhradí, bude jim částka vrácena zpět na účet a bude odečten manipulační poplatek za zpětné odeslání zahraniční platby 300 Kč.

V případě dotazů nás kontaktujte pomocí mailu info@vasobchodak.cz nebo přes chat v pravém dolním rohu monitoru. 

Copyright © 2016 - vasobchodak.cz

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info