Panel uživatele

Holle baby food Bio Folgemilch 4, ab 12 Monat, 600g

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

DOVOZ 3.2.2021

Holle dětské pokračovací mléko 4, od 12. měsíce, 600g

538 Kč

20,60 €

897 Kč / ks/kg/l

34,30 € / ks/kg/l

Výrobce: Holle

Důležité upozornění
Kojení je pro vaše dítě nejlepší a nejpřirozenější dietou. Prosím, poraďte se s porodní asistentkou nebo pediatrem dříve, než začnete používat kojeneckou výživu.
používat bezpečnostní opatření
Pro kojence po 11. měsíci. Pít jako součást postupně rozmanitější rodinné stravy. Po dojčení do Holle organického následného mléka 3 nebo kdykoliv místo dalšího následného mléka. Holle Bio-Folgemilch 4 lze také použít k přípravě holle Bio-Juniormüslis nebo Holle organických obilovin. Při přípravě dodržujte přesně pokyny pro použití. Používejte pouze přiloženou odměřovací lžičku. Věnujte velkou pozornost informacím o dávkování. Správný poměr dávek vždy dává vašemu dítěti živiny, které potřebuje. Nesprávná příprava může vést ke zdravotním potížím. Vždy připravte každou lahvičku čerstvou a nepoužívejte zbytky jídla. Neohřívejte jídlo v mikrovlnné troubě (nebezpečí přehřátí). Kojení je pro vaše dítě nejlepší. Holle organic follow-on mléko 4 je vhodné pouze pro speciální výživu kojenců od nejméně šesti měsíců věku. Mělo by být pouze součástí smíšené stravy a během prvních šesti měsíců života by nemělo být nahrazeno mateřským mlékem. Rozhodnutí začít s používáním příkrmů obecně nebo ve výjimečných případech v průběhu prvních šesti měsíců by pouze na radu nezávislých odborníků v oblasti lékařství, výživy nebo farmacie či jiné pro příslušné osoby mateřských a péče o děti a v S přihlédnutím k potřebám růstu a vývoje jednotlivých dětí. Doporučujeme používat po 11. měsíci. Holle organické následné mléko 4 je určeno k pití z pohárku. Při použití injekční lahvičky prosím neváhejte na koktání. Trvalé vystavení tekutinám obsahujícím uhlohydrát může vést ke zhoršení zubů. Proto věnujte pozornost dostatečné péči o zuby od prvního zubu.
přísady
Organické pokračovací mléko

odtučněné mléko *, syrovátka produktů * (teilentmineralisiertes syrovátky *), rostlinné oleje * (palmový olej * 2, řepkový olej *, slunečnicový olej *), škrob *, maltodextrin *, vápník, vitamín C, chlorid hořečnatý, chlorid sodný, laktát železnatý, síran zinečnatý, vitamin e, niacin, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, vitamín A, vitamín B1, vitamín B6, síran manganatý, jodičnan draselný, kyselina listová, vitamin k, sodný, vitamín D, biotin * z ekologického zemědělství 2out udržitelného pěstování
poznámka: informace o alergenech ,

alergeny
Obsahuje mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy)
Obsahuje mléčný cukr (laktózu)
Obsahuje kukuřici a produkty z kukuřice
Obsahuje slunečnicová a slunečnicová semínka
příprava
Pro důkladné čištění vloňte láhev, kroužek a vsuvku po dobu 3-5 minut před použitím. Vroucíme vodou a necháme vychladnout na cca 50 ° C. Naplňte polovinu vody v injekční lahvičce (viz množství obsahu na obalu). Změřte množství prášku (viz obsah na obalu) a umístěte do lahvičky. Za tímto účelem naplňte měrnou lžičku volně a vyhlaďte ji zadní stranou nože. Prášek a poloviční množství vody důkladně protřepejte. Přidejte zbývající vodu a opět protřepejte. Nechte vychladnout na teplotu pití (37 ° C). Dodržujte pokyny uvedené na obalu.
Adresa společnosti
Holle baby food GmbH
Lörrachstraße 50 4125 Riehen Švýcarsko
pokyny pro skladování
Chraňte před teplem a uložte na suché místo

25
Červen
2018

Termín dovozu z Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 5082

Termín dovozu z Německa Termín příštího dovozu objednávek z Německa je 3.2.2021. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 2.2.2021 ve 14:00 hodin. Rozmezí odeslání zboží k zákazníkům je 8.2. - 22.2.2020

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 2542

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 1617

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info