Panel uživatele

Přípravky na mytí nádobí z Německa

179 položek

Zobrazit:

Mytí nádobí v drtivé většině již dnes obstarává myčka nádobí. Proto přípravky na mytí nádobí v myčce z Německa tvoří podstatnou část drogerie. Vyzkoušet tak můžete prvotřídní německé tablety do myčky zejména značek Finish nebo Somat. Tablety do myčky se dělí na základní – ty většinou mají 3-4 funkce až po ty nejvýkonnější, kdy tablety obsahují až 13 aktivních látek pro perfektně umyté nádobí. Využít můžete i gelové tablety Denkmit pro krátké mycí programy nebo nové kombinované kapsle prášku a gelu od Somatu s aktivní ochranou filtru v myčce. V případě, že dáváte přednost práškům nebo gelům před tabletami, máte možnost vybírat rovněž z kvalitních výrobků značky FitSomat a Finish. Rovněž si můžete zvolit objem balení až do 150 mytí nádobí. Součástí mytí nádobí v myčce je i používání soli do myčky. Jednoduše řečeno, tablety do myčky se starají o Vaše nádobí, sůl do myčky se stará o Vaši myčku. Zejména pokud máte v domácnosti tvrdou vodu, tak sůl do myčky ji právě změkčuje a zabraňuje tak usazování vodního kamene. Dalším doplňkem k mytí nádobí je leštidlo na nádobí. Leštidlo se vyplatí používat zejména v případě, pokud vyndáváte nádobí z myčky méně nablýskané než byste si představovali. Pokud je nutné čistit a dezinfikovat pračku tak u myčky nádobí to platí dvojnásobně. V nabídce naleznete mnoho přípravků k čištění myčky, ať už jsou to tablety, gel nebo prášek. Tyto výrobky zbaví Vaši myčku zbytkové mastnoty, vodního kamene a nepříjemného zápachu. Myjete také nádobí v ruce? Čas od času se na malé množství nevyplatí zapínat myčku a pro tyto případy pro Vás máme celou řadu přípravků pro ruční mytí nádobí. Mezi oblíbené patří Fit, PalmolivePril nebo Denkmit. Vybrat si můžete také z celé řady vůní, které tyto přípravky nabízí. S tím souvisí i prostředky na mytí nádobí. Hodí se použít i na více znečištěné nádobí různé houbičky, hadříky, utěrky apod. Pro více znečištěné nebo připálené hrnce jsou zde připraveny různé drátěnky, kartáčky, škrabátka a jiné. Vyplatí se také sledovat každý týden novou akční nabídku a přípravky pro mytí nádobí nakupovat za výhodné ceny. V případě, že dáváte přednost ekologické drogerii, můžete využít naši nabídku na ekologické přípravky na mytí nádobí z Německa. Pokud potřebujete profesionální přípravky na mytí nádobí, je pro Vás připraveny i profesionální přípravky do myčky Finish ProfessionalSomat Professional v sekci profesionální drogerie. Prohlédněte si kompletní nabídku německé drogerie, kterou si můžete přímo z Německa objednat online na našich stránkách. Využijte rovněž možnosti nakupovat kvalitní přípravky na mytí nádobí v akci, kterou pro Vás připravujeme týden co týden novou. Nebo využijte stálé nabídky přípravků na nádobí v kategorii výprodej, kde jsou připraveny ty nejlepší přípravky na nádobí z Německa.

25
Červen
2018

Termín dovozu z Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 5730

Termín dovozu z Německa Termín příštího dovozu objednávek z Německa je 22.9.2021. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 21.9.2021 ve 14:00 hodin. Rozmezí odeslání zboží k zákazníkům je 27.9. - 11.10.2021

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 2996

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko nad 10 000,- (cca 400 EUR)!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 2134

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info