Změkčovače vody do pračky z Německa

14 položek

Zobrazit:

Tvrdá voda trápí dle průzkumů až 2/3 domácností v ČR. Tvrdost vody se dá vcelku snadno zjistit jednoduchými způsoby, buď obyčejným mýdlem (pokud málo pění, je voda tvrdá) nebo v obchodech levnými, dostupnými testery. Tvrdá voda obsahuje vysoký počet minerálů, zejména vápník a hořčík. A právě tvrdá voda způsobuje vodní kámen uvnitř domácích spotřebičů, jakými jsou pračka, myčka nádobí, rychlovarné konvice apod. Důsledkem tvrdé vody je i snížená účinnost pracích prostředků (je potřeba přidávat do praní více pracích prášků a gelů, aby měly vůbec stejný účinek, jaký je při praní v měkké vodě). Ten samý problém vzniká i u myčky nádobí, kdy zejména na sklenicích zůstávají viditelné zaschlé kapky. Při praní si můžete s tvrdou vodou poradit právě změkčovači vody z Německa. Tím, že budete pračky přidávat přípravky Calgon nebo Denkmit nejen prodloužíte životnost své pračky, ale ušetříte i značné finanční náklady na prací prostředky. Vybírat můžete z dostupných gelů, prášků nebo tablet sloužících ke změkčení vody během praní. Navíc nově můžete použít i hygienický dezinfekční gel Calgon. Z dlouhodobého hlediska se tak určitě vyplatí používat kvalitní německé prací prostředky (díky jejich síle stačí menší dávkování) a změkčovače vody z Německa Denkmit nebo Calgon. Kvalitní změkčovače se často vyskytují v akční nabídce drogerie z Německa. Nakupte si je za zvýhodněné ceny. Nebo si prohlédněte kategorii výprodej, kde čas od času naleznete změkčovače vody Calgon za ještě lepší ceny. Nyní máte možnost nakupovat německou drogerii online z pohodlí domova. Máme pro Vás téměř vše, co je v Německu běžně k dispozici.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2376

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 19.2.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 18.2.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1483

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2375

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info