Přípravky na holení a depilaci z Německa

136 položek

Zobrazit:

Vše co se týká pánského, dámského holení a depilace naleznete v této kategorii. Chcete mít krásnou a hebkou pleť bez nevzhledných chloupků? Máme pro Vás celou řadu kvalitních výrobků z Německa pro příjemné holení. Manuální holicí strojky naleznete v nabídce od značek především Gillette, Wilkinson, Balea, ale také Mühle a hjm. V nabídce si vyberete také kvalitní pěny a gely na holení NIVEA, Balea, Wilkinson a velmi luxusní krémy nebo mýdla značky Mühle. Můžete vyzkoušet také oblíbený holicí olej od Balea, pro pánské i dámské holení. K manuálním holicím strojkům jsou důležité i náhradní žiletky a hlavice. Ke každému strojku si vyberte tu správnou náhradní žiletku Gillette, Balea, Wilkinson a další. Po oholení se budou hodit kvalitní balzámy, vody a různé krémy pro citlivou pokožku. Vybrat si můžete od značek NIVEA, Balea, Axe, Mexx a mnoho dalších. Stále více pánů si nechává narůst vousy a knírky a vytváří tak svou osobitou image. Proto také spoustu značek vyrábí a na trh uvádí ucelené řady pro péči o vousy a knírky. V nabídce naleznete různé hřebínky, kartáčky, mýdla, oleje a pěny. Oblíbené depilační přípravky naleznete v této kategorii. Máme pro Vás kvalitní vosky, pásky a krémy. Naleznete zde i jeden pánský depilační krém. V případě, že dáváte přednost přírodním a bio produktům na holení a depilaci, máme pro Vás také přírodní a BIO přípravky na holení a depilaci z Německa

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2387

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 26.2.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 25.2.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1490

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2390

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info