Panel uživatele

Osvěžovače vzduchu z Německa

38 položek

Zobrazit:

Široká nabídka kvalitních osvěžovačů vzduchu nejen do domácnosti. Máme pro Vás osvěžovač vzduchu do auta, chladničky nebo odpadkového koše i na textilie. Vybírat můžete ze sprejových osvěžovačů vzduchu, které jsou buď k ručnímu použití nebo k použití v automatických strojcích. Mezi oblíbené sprejové osvěžovače vzduchu patří AirWick, FebrezeGlade nebo DenkmitElektrické osvěžovače vzduchu jsou další možností, jak krásně provonět Vaši domácnost. Nová technologie značky Ipuro Vám nabízí spoustu nových vůní do elektrické zásuvky. Navíc tyto nádherné vůně lze použít v automobilovém zapalovači. Mezi další výrobce elektrických osvěžovačů vzduchu včetně strojků patří AirWick a FebrezeGelové osvěžovače vzduchu jsou další možností, jak nechat provonět místnosti v domácnosti. Některé gelové osvěžovače vzduchu lze použít také v elektrických strojcích. AirWick také přináší možnost voskových osvěžovačů vzduchu. Na tepelném přístroji se vonný vosk rozpouští a tím uvolňuje krásné vůně do celé domácnosti. Olejové a tekuté osvěžovače vzduchu je další variantou jakou krásně provonět domácnost. Velmi známý je osvěžovač vzduchu kdy se pomocí špejlí uvolňuje vůně z nádobky přímo do prostoru. Využít můžete také širokou nabídku vonných esenciálních olejů. Mezi oblíbené značky olejových a tekutých osvěžovačů vzduchu patří Kneipp, Ipuro, DenkmitAirWick a Profissimo. Vůně do šatních skříní, botníků nebo sportovních tašek. I takové výrobky pro Vás máme přímo z Německa. Využít můžete velmi oblíbené osvěžovače na textilie. Záclony, závěsy, pohovky a mnoho dalších částích nábytku v domácnosti, které je čas od času nutné osvěžit například od cigaretového kouře, domácích mazlíčků je možné využít osvěžovače na textilie ve spreji z Německa. I v chladničce se dá udržovat svěží vzduch pomocí osvěžovačů z Německa. Využít osvěžovače vzduchu se dá i v odpadkových koších, tak aby se domácností nešířil nepříjemný zápach. Osvěžovače vzduchu se dá využít také v automobilech. Využití osvěžovačů vzduchu z Německa je opravdu široké díky skvělé nabídce. V případě, že dáváte přednost ekologické drogerii z Německa, máme pro Vás také ekologické osvěžovače vzduchu z Německa. Využijte také skvělé akční nabídky na německou drogerii, kterou pro Vás každý týden připravujeme. Nebo si tuto drogerii nakupte online z pohodlí domova z naší nové kategorie výprodej. I v této sekci naleznete celou řadu kvalitních výrobků drogerie z Německa.

25
Červen
2018

Termín dovozu z Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 5739

Termín dovozu z Německa Termín příštího dovozu objednávek z Německa je 29.9.2021. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 28.9.2021 ve 14:00 hodin. Rozmezí odeslání zboží k zákazníkům je 4.10. - 18.10.2021

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 3005

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko nad 10 000,- (cca 400 EUR)!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 2149

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info