Pleťová kosmetika z Německa

0 položek

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

Pleťová kosmetika z Německa Vám pomůže s péčí o Vaši pleť, aby byla svěží, zdravá a přirozeně krásná. Základem péče o pleť je její čistota, bez čisté pleti nelze očekávat kvalitní výsledky pečé následných přípravků, krémů apod. Vyzkoušejte tedy kvaltiní čistící pleťové vody a gely, ubrousky, peelingy a mnoho dalších přípravků. Pro krásnou pleť jsou také důležité krémy rozdělené pro denní nebo noční péči. Každý krém má své opodstatnění v právě proto v jaké denní nebo noční době se používá. Proti vráskám nebo snížení jejich hloubky máme v nabídce krémy proti stárnutí, séra nebo intenzivní kapsle s hyaluronem nebo Q10 a další. Mladistvá pleť se často potýká s nečistotami a proto potřebuje zvláštní péči - v nabídce naleznete celou řadu přípravků určených právě pro problematickou mladistvou pleť. Zvláštní péči vyžadují také rty - produkty, které chrání a hydratují jejich tenkou kůži naleznete v této sekci. Pleťová séra, masky a intenzivní léčicí prostředky slouží jako doplňující přípravky pro denní a noční péči o pleť. Oblast okolo očí se skládá z velmi jemné a citlivé pokožky, právě proto se vyvinuly speciální přípravky - na vrásky, kruhy pod očima a unaveným očím. Pleťová kosmetika je velmi zajímavá a rozmanitá část kosmetiky. V nabídce naleznete přípravek na všechny typy pleti, každý problém a Vaše pleť bude krásná, vláčná a odpočinutá. Stále více zákazníků dává přednost také přírodním a bio kosmetickým přípravkům. I z tohoto důvodu pro Vás máme samostatnou speciální sekci pleťové bio kosmetiky.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2270

Termín nákupu v Německa Termín příštího nákupu v Německu je 22.1.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 21.1.2019 ve 20 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1443

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2281

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info