Odpadkové pytle z Německa

45 položek

Zobrazit:

V široké nabídce drogerie z Německa je pro Vás připravena celá řada kvalitních odpadkových pytlů. Tyto pytle můžeme dělit do různých kategorií. Samozřejmostí je výběr mezi mnoha velikostmi, od malých sáčků do kosmetických košů například v koupelně nebo v ložnici až po mega odpadkové pytle té nejvyšší pevnosti na sutě. Tyto pytle dosahují nosnosti až 35 kg a objemu 240 litrů. Kosmetické sáčky se naproti tomu pohybují v objemu od 5-ti litrů. Dále můžeme odpadkové pytle dělit dle toho, zdali disponují různými držadly nebo zatahovacími šňůrami. Tyto prvky jsou výhodny když po naplnění odpadkového pytle potřebujete tyto pytle uzavřít aby odpadky nevypadly. Naproti tomu jsou odpadkové pytle bez těchto držadel, které je nutné po vyjmutí z odpadkového koše rovnou vyhodit do popelnice. Dalším prvkem podle kterých můžeme dělit odpadkové pytle jsou pytle s vůní nebo bez vůně. Tyto odpadkové pytle zabrání šíření nepříjemného zápachu v domácnosti. Naproti tomu jsou o něco dražší než obyčejné pytle bez různých vůní. V nabídce jsou připraveny i papírové kompostovatelné pytle na bio odpad. Tím se myslí různé slupky, kůry a jiné v přírodě snadlo rozložitelné potraviny. Na výběr máte také z různých ekologických pytlů vyrobených z recyklovatelných materiálů. Mezi nejoblíbenější patří odpadkové pytle značek Profissimo nebo ještě kvalitnější odpadkové pytle Swirl. Využijte i široké akční nabídky, kde si můžete vybrat kvalitní německou drogerii za super ceny. Každý týden pro Vás připravujeme novou akční nabídku. Nebo si vyberte své oblíbené zboží v nové kategoii výprodej. Tuto kategorii neustále aktualizujeme, doplňujeme a rozšiřujeme, tak abyste měli neustále možnost nakupovat kvalitu z Německa za super ceny.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2834

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 25.6.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 24.6.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 1143

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info