Prací prášky z Německa

68 položek

Zobrazit:

Kvalitní prací prášky z Německa patří mezi tuzemskými zákazníky k velmi oblíbeným a vyhledávaným produktům. Z běžně dostupných zdrojů lze snadno odvodit proč tomu tak je. Jedná se zejména o kvalitu pracích prášků určených pro západní trhy. Složení pracích prášků a jejich síla při praní má vliv i na jejich dávkování. Logicky tedy vyplývá, že kvalitnějšího pracího prášku z Německa spotřebujete na vyprání jedné pračky prádla menší množství. V naší nabídce tak naleznete prací prášky dovážené výhradně z Německa. Mezi nejoblíbenější patří zejména prací prášky Persil a Ariel. U těchto dvou značek naleznete nově přidané profesionální prací prášky Persil Professional nebo Ariel Professional, které naleznou uplatnění v komerční sféře jako jsou hotely, restaurace, penziony, autodílny, komerční prádelny apod. Stále více tyto profesionální prací prášky využívají zákazníci v běžných domácnostech. V nabídce kromě profesionálních pracích prášků naleznete i speciální prací prášky jakými jsou například antibakteriální Ariel, který zničí téměř 100% bakterií, nebo prací prášky na vlnu a jemné prádlo. Určitě mezi speciální prací prášky patří ty pro alergiky nebo miminka a děti. Sensitive prací prášky jsou v nabídce od značek Persil, DenkmitDalli apod. Speciální prací prášky HeitmannHoffmanns nebo Evidur jsou určeny pro praní záclon, k dosažení maximální bělosti. Oblíbené jsou cestovní prací prášky v tubě, které lze použít na služební cesty, dovolené, dětské tábory apod. Mezi další oblíbené značky patří známé prací prášky Weißer Riese, Lenor, DashSpee nebo profesionální Topwash, který má dokonce balení 250 praní a 12,5 kg. Využít můžete i naší nabídky ekologických pracích prášků. Mezi velmi oblíbené ekoligkcé prací prášky z Německa patří především prací prášky značky Frosch. Sledujte akční nabídku v levém sloupci menu, kde každý týden pro Vás chystáme nové akční ceny. Nakoupíte prací prášky z Německa za ty nejvýhodnější ceny.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2270

Termín nákupu v Německa Termín příštího nákupu v Německu je 22.1.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 21.1.2019 ve 20 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1443

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2281

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info