Ekologické přípravky na ruční mytí nádobí z Německa

58 položek

Zobrazit:

V dnešní době drtivá většina zákazníků umývá nádobí pomocí myčky. Přesto jsou okamžiky, kdy je nutné opláchnout pár talířů, hrnků nebo příborů pouze v ruce. Abychom toto nádobí zbavily nečistot a mastnoty je zapotřebí použít kvalitní ekologické přípravky na mytí nádobí. V této kategorii jsou k dispozici výrobky pro mytí nádobí značek Frosch, Almawin, Ecover, SodasanPlanet Pure a mnoho dalších. Navíc si můžete vybrat z několika vůní těchto ekologických přípravků na nádobí jakými jsou granátové jablko, limetka, citron, aloe vera a jiné. V mnoha případech jsou tyto přípravky bezparfémové a sensitive. To znamená, že jsou šetrné k pokožce a nezpůsobují podráždění. Od značky Sodasan nebo Frosch jsou přípravky i ve velkých kanystrech, ke kterým je možné přikoupit dávkovač. V takovém případě, šetříte životní prostředí tím, že není nutné každý měsíc dokupovat nové přípravky. Pro umývání dětského nádobí, lahviček a vůbec veškerého příslušenství, jakým jsou například dudlíky můžete použít speciální přípravky Forsch Baby. V neposlední řadě jsou k dispozici kvalitní ekologické přípravky na mytí nádobí značky Sonett. Nakupujte také tyto výrobky za výhodných podmínek a za super ceny v akci. Nebo si prohlédněte novou kategorii výprodej, ve které určitě naleznete několik ekologických přípravků na mytí nádobí z Německa.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2387

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 26.2.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 25.2.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1489

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2390

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info