Čističe pračky z Německa

9 položek

Zobrazit:

Pračky, stejně jako jiné spotřebiče vyžadující svou údržbu. A na to ještě podstatná část lidí zapomíná. O pračku je nutné se starat z mnoha různých důvodu, ale podstatné je ji také čistit, a to nejen z hygienických důvodů. I v pračce mohou přežívat bakterie a viry ikdyž perete na vysoké teploty. V případě, že v domácnosti máte tvrdou vodu je nutné používat nejen změkčovače vody, ale pračku i od usazeného vodního kamene vyčistit. Prodloužíte tak nejen životnost pračky, ale také ušetříte i na pracích prostředcích. Byť z Německa je možné nakoupit kvalitní prací prostředky tak stejně na zanesenou pračku vodním kamenem budete spotřebovávat daleko více pracích práškůpracích gelů než při vyčištěné pračce a praní v měkké vodě. Tím pádem se časem praní prodražuje. Vyzkoušet tak můžete celou řadu kvalitní čisticích gelů a prášků na pračky z Německa známých značek Heitmann, Dr. BeckmannDenkmit nebo Sagrotan. Výhoda našich stránek je, že si můžete nakoupit kvalitní německou drogerii online z pohodlí domova. Navíc jako jediní pro Vás připravujeme každý týden novou akční nabídku, ve které naleznete vždy výběr německé drogerie za super ceny. Dále pravidelně aktualizujeme a přidáváme nové výrobky do kategorie výprodej.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2387

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 26.2.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 25.2.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1490

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2390

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info