Panel uživatele

Produkty do domácnosti z Německa

207 položek

Zobrazit:

Toto je kategorie, která obsahuje všehochuť, co se může doma, na zahradě nebo v dílně ještě hodit. Jsou to produkty, které jsme nezařadili do všech předchozích kategorií, ale přesto to mohou být velmi užitečné výrobky pro každodenní použití. Jednou takovou kategorií mohou být různé krémy, leštěnky, deo, nebo impregnační přípravky na boty. To jsou velmi praktické věci pro každodenní péči o vycházkovou, módní nebo pracovní obuv. V zimních měsících jsou to krbová kamna a v letních měsících zase zahradní grily, které vyžadují při rozdělávání ohně podpalovače. Základní sáčky do vysavače Profissimo nebo Swirl naleznete právě v této kategorii. Gril, pečení a párty, i tyto činnosti vyžadují specifické výrobky k tomu určené. Zde naleznete alespoň to základní, co by se mohlo občas hodit. V domácnosti se může občas vyskytnout i nechtěný hmyz. Pokud se jedná o létavý hmyz, je to vcelku ještě dobré, ale pokud Vaši domácnost napadnout například šatní nebo potravinové moly, mravenci, rybenky je to již horší. Pro všechny tyto případy naleznete v nabídce celou řadu kvalitních výrobků, které Vám pomohou se hmyzu zbavit. Mezi známé a oblíbené značky patří Raid, AeroxonNexa Lotte nebo Profissimo. Základní nabídka sklenic nebo misek pro občasné domácí použití je k vidění právě v této sekci. S grilováním a zahradní párty souvisí také jednorázové plastové nebo papírové nádobí. Kelímky, talířky nebo příbory naleznete v této sekci. Různé baterie do domácích přístrojů naleznete zde od firmy Energizer. V poslední kategorii naleznete opravdu od všeho něco – destilovanou vodu, plácačku na mouchy, nůžky, kbelík, pastičku na myši, denaturovaný líh pro čištění, gumičky, kolíčky, párátka, lepidlo a s takovýmto výčtem bychom mohli pokračovat hodně dlouho. Přesvědčte se sami, co by se Vám v domácnosti mohlo ještě hodit. Nakupte si kvalitní německé výrobky nejen z drogerie, ale i ostatní v akci za bezkonkurenční ceny. Tuto akční nabídku pro Vás připravujeme každý týden a vždy je pro Vás připraveno velké množství zboží z Německa. Využít lze rovněž i nové kategorie výprodej, ve které jsou neustále aktualizovány výrobky a díky tomu lze nakupovat za výhodné ceny.

25
Červen
2018

Termín dovozu z Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 5783

Termín dovozu z Německa Termín příštího dovozu objednávek z Německa je 20.10.2021. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 19.10.2021 ve 14:00 hodin. Rozmezí odeslání zboží k zákazníkům je 25.10. - 8.11.2021

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 3047

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko nad 10 000,- (cca 400 EUR)!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 2196

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info