Produkty do domácnosti z Německa

228 položek

Zobrazit:

V této kategorii naleznete nejrozmanitější produkty do domácnosti pro každodenní užití nebo jen občasné použití. V první kategorii jsou zařazeny papírové produkty - toaletní papíry, kapesníčky, kuchyňské utěrky a ubrousky. Ve druhé sekci jsou připraveny fólie a sáčky - mikrotenové sáčky, alobal, alu tácky na gril a mnoho dalších. Z Německa můžete nakupovat také pytle na odpadky. V nabídce naleznete pytle od nejmenších 5 litrových až po 240 litrové maxi pytle. Nejen do kuchyně se hodí různé hadříky a houbičky. Prohlédnout si může houbičky na nádobí a různé utěrky na běžný úklid celého domu. Kartáčky, smetáky a lopatky naleznete v této kategorii. V nabídce naleznete pouze omezené množství těchto produktů. Na domácí práce nebo práce okolo domu jsou často potřeba rukavice, prohlédněte si celou řadu veliskotí a druhů rukavic na běžné nebo jednorázové použití. Na podlahy máme kvalitní mopy a různé podlahové stěrky. Další podstatnou kategorií jsou osvěžovače vzduchu. V této sekci naleznete spoustů vůní do elektrického zásobníku, ruční spreje nebo tuhé gelové osvěžovače. V kategorii na hmyz vyberete z celé řady repelentů, různých sáčků na moly, přípravky proti komárům, elektrické odpuzovače hmyzu, plácačku na mouchy a jiné. Oblíbenou součástí produktů do domácnosti jsou také různé svíčky. Vybírat můžete mezi normálními, čajovými, vonnými a dalšími.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2270

Termín nákupu v Německa Termín příštího nákupu v Německu je 22.1.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 21.1.2019 ve 20 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1443

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2281

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info