Aviváže z Německa

87 položek

Zobrazit:

Německé aviváže patří k velmi oblíbeným doplňkům praní, a to zejména ze tří hlavních důvodů. Za prvé dodají vašemu prádlu krásnou vůni a vy díky široké nabídce můžete vybírat z nekonečného množství vůní. Druhým důvodem, proč používat aviváže z Německa je, že Vaše prádlo dokonale změkčí. Bude krásně voňavé a hebké po dlouhé týdny. Jako poslední důvod, proč používat aviváže se uvádí, že zamezí vzniku elektrostatického náboje, což může být v některých případech zásadní. Mezi velmi oblíbené aviváže z Německa patří aviváže Lenor. Tento výrobce nabízí celou řadu kvalitních aviváží v různých velikostech balení. Další oblíbenou značkou jsou aviváže Kuschelweich. Od tohoto výrobce můžete využít také nabídky olejových aviváží prémium. Olejové aviváže nabízí také Vernel. Vernel patří k výrobcům celé řady aviváží, obyčejných i prémiových. Softlan je další známou německou značkou vyrábějící krásně vonící aviváže. Od všech výrobců můžete také využít nabídky aviváží sensitve. A to jak u pracích gelů, tak i prášků znamená, že jsou určeny pro máchání dětských oblečků nebo prádla pro alergiky. Jsou dermatologicky testovány a jsou hypoalergenní. Mezi novinky patří krásně vonící aviváže Lovables a aviváže Comfort Intense. V případě zájmu můžete také využít kvalitní profesionální aviváže Lenor Professional. I u aviváží z Německa naleznete vcelku pravidelné akce. Vyplatí se každý týden sledovat akční nabídku nebo kategorii výprodej a nakupovat za zvýhodněné ceny přímo z Německa.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2376

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 19.2.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 18.2.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1483

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2375

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info