Úklidové a čisticí přípravky z Německa

324 položek

Zobrazit:

Na každý typ úklidu pro Vás máme speciální čistící prostředky z Německa. V nabídce naleznete celou řadu užitečných, praktických a velmi oblíbených přípravků. Mezi univerzální čistítí prostředky patří zejména Meister Proper nebo Der General, ale svou kvalitu mají i čistící prostředky Denkmit, které jsou oblíbené díky své ceně. Ve speciálních přípravcích si můžete vybrat produkty na sklokeramické desky, na odstraňování plísní, speciální čistící prostředky na odpady nebo na vodovodní baterie. Dále v nabídce můžete vybírat přípravky speciálně na daný úklid nábytku - různá leštidla, ubrousky apod. Vyberete si zajisté i přípravky na podlahy, ať už jsou to koberce nebo dřevěné a laminátové podlahy. V kuchyni je asi potřeba nejvíce čistících prostředků, v nabídce naleznete prostředky na sklokeramické desky, na mastnotu, na kuchyňské linky nebo na kovové předměty. Čas od času je nutné umýt i okna a skleněné povrchy, v takovém případě naleznete v sekci na okna a sklo speciální přípravky. V domácnosti je také zapotřebí dezinfikovat různé povrchy, místa nebo přdměty - v sekci dezinfekce naleznete různé dezinfekční ubrousky a spreje. Samostatnou kategorii tvoří přípravky na čištění koupelen a wc. Jedná se o nejrozsáhlejší kategorii plnou různých speciálních přípravků. Mezi nejoblíbenější patří zejména Denkmit, Biff, Sagrotan, Cilit Bang, Domestos a mnoho dalších.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2270

Termín nákupu v Německa Termín příštího nákupu v Německu je 22.1.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 21.1.2019 ve 20 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1443

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2281

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info