Sůl a leštidlo do myčky z Německa

10 položek

Zobrazit:

Používat sůl do myčky, ano či ne? Samozřejmě, že ano. Sůl do myčky nemá s výsledným umytím nádobím sice nic společného, ale stará se především o Vaši myčku. Zajistí optimální mycí cyklus a zamezí ukládání nečistot na nádobí. Sůl do myčky díky svým speciálně rozpustným látkám dokáže působit pozitivně během celého mycího cyklu, a to jak na mastnotu, tak i na tvrdost vody, nebo její změkčení. To například obyčejná kuchyňská sůl nedokáže. A díky tomu nevznikají v myčce nádobí nánosy vodního kamene, který následně způsobuje nedostatečné umytí nádobí a snižuje tak výkon tablet, prášků a gelů do myčky. Vyzkoušejte kvalitní sůl do myčky Finish nebo Somat. V nabídce naleznete i speciální sůl do myčky značky Denkmit nebo Fit. Pokud máte pocit, že umyté nádobí není dostatečně lesklé je možné používat ještě leštidlo na nádobí do myčky. Využit opět můžete výrobky předních značek Somat nebo Finish. Nakupujte rovněž sůl do myčky nebo leštidlo do myčky v akci. Každý týden pro Vás připravujeme novou akční nabídku s německou drogerií, ale i potravinami. Nebo si stačí prohlédnout novou kategorii výprodej, kde určitě naleznete spoustu zajímavých výrobků z Německa, které se mohou hodit nejen do domácnosti. Na stránkách toho pro Vás máme daleko více, stačí si jen probhlédnout celou kategorii drogerie z Německa.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2387

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 26.2.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 25.2.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1490

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2390

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info