Odstraňovače skvrn z Německa

72 položek

Zobrazit:

Každý se občas setká se skvrnami, se kterými si běžné prací prostředky neporadí. V takovém případě přichází na řadu speciální přípravky na skvrny z Německa. Kvalita německých pracích prášků, gelů a kapslí byla již mnohokrát popsána. Nejinak jsou na tom přípravky na skvrny. Vybrat si tak můžete z celé řady speciálních prášků, gelů, solí, sprejů a mnoho dalších. Většině lidem, když hledají přípravek na skvrny se ihned vybaví Vanish. Ano Vanish patří ke špičce v oboru. Z nabídky si můžete vybrat gely, prášky a různé spreje na různé skvrny, s předpírkou nebo bez předpírky. Speciální přípravky jsou také určeny výhradně na skvrny na koberci nebo po domácích mazlíčcích. Zejména oblíbené jsou na okamžité odstranění skvrn pěny na koberce značky Vanish nebo Tuba. Na skvrny můžete zvolit také ubrousky značky Lovables, které vrátí Vašemu prádlu tu správnou barvu. Důležité je také si uvědomit původ skvrn. Mohou pocházet například od deodorantů, ovoce a zeleniny, červeného vína, trávy, make-up apod. Těch důvodů, jak se skvrny ocitnou na Vašem oblečení je nekonečná řada. V takovém případě je dobré použít kvalitní a dle typu skvrn přípravky značky Dr. Beckmann. Od této značky můžete také použít na cestách, obchodních schůzkách apod. expresní odstraňovače skvrn, které se vejdou do kabelky nebo pracovní tašky. Jejich použití je snadné a rychlé, návod na jejich použití naleznete v přiloženém videu. V této sekci naleznete také celou řadu žlučových mýdel, ať už jako kostku nebo ve spreji, které jsou určeny na ruční předpírku. A když už se Vám nějaké prádlo v pračce obarví od jiného prádla, máme pro Vás speciální přípravky, jak to dát celé zase do pořádku. V nabídce naleznete ubrousky na odbarvení prádla různých značek. Mezi nejoblíbenější bojovníky proti skvrnám patří značky jako je Vanish, Dr. Beckmann, Heitmann, Sil, Denkmit. Celou řadu kvalitních výrobků pro odstranění skvrn naleznete i v akční nabídce, kterou pro Vás připravuje každý týden nebo i v nové sekci výprodeje. Drogerii online z Německa, kterou Vám nabízíme představuje tu nejvyšší možnou kvalitu. Je nakupována přímo v Německu a tím získáte stejné výrobky jako německý zákazník. Tyto výrobky jsou určeny pro německý, případně západní trhy.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2387

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 26.2.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 25.2.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1489

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2390

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info