Panel uživatele

Zobrazit:

Každý se občas setká se skvrnami, se kterými si běžné prací prostředky neporadí. V takovém případě přichází na řadu speciální přípravky na skvrny z Německa. Kvalita německých pracích prášků, gelů a kapslí byla již mnohokrát popsána. Nejinak jsou na tom přípravky na skvrny. Vybrat si tak můžete z celé řady speciálních prášků, gelů, solí, sprejů a mnoho dalších. Většině lidem, když hledají přípravek na skvrny se ihned vybaví Vanish. Ano Vanish patří ke špičce v oboru. Z nabídky si můžete vybrat gely, prášky a různé spreje na různé skvrny, s předpírkou nebo bez předpírky. Speciální přípravky jsou také určeny výhradně na skvrny na koberci nebo po domácích mazlíčcích. Zejména oblíbené jsou na okamžité odstranění skvrn pěny na koberce značky Vanish nebo Tuba. Na skvrny můžete zvolit také ubrousky značky Lovables, které vrátí Vašemu prádlu tu správnou barvu. Důležité je také si uvědomit původ skvrn. Mohou pocházet například od deodorantů, ovoce a zeleniny, červeného vína, trávy, make-up apod. Těch důvodů, jak se skvrny ocitnou na Vašem oblečení je nekonečná řada. V takovém případě je dobré použít kvalitní a dle typu skvrn přípravky značky Dr. Beckmann. Od této značky můžete také použít na cestách, obchodních schůzkách apod. expresní odstraňovače skvrn, které se vejdou do kabelky nebo pracovní tašky. Jejich použití je snadné a rychlé, návod na jejich použití naleznete v přiloženém videu. V této sekci naleznete také celou řadu žlučových mýdel, ať už jako kostku nebo ve spreji, které jsou určeny na ruční předpírku. A když už se Vám nějaké prádlo v pračce obarví od jiného prádla, máme pro Vás speciální přípravky, jak to dát celé zase do pořádku. V nabídce naleznete ubrousky na odbarvení prádla různých značek. Mezi nejoblíbenější bojovníky proti skvrnám patří značky jako je Vanish, Dr. Beckmann, Heitmann, Sil, Denkmit. Celou řadu kvalitních výrobků pro odstranění skvrn naleznete i v akční nabídce, kterou pro Vás připravuje každý týden nebo i v nové sekci výprodeje. Drogerii online z Německa, kterou Vám nabízíme představuje tu nejvyšší možnou kvalitu. Je nakupována přímo v Německu a tím získáte stejné výrobky jako německý zákazník. Tyto výrobky jsou určeny pro německý, případně západní trhy.

25
Červen
2018

Termín dovozu z Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 5730

Termín dovozu z Německa Termín příštího dovozu objednávek z Německa je 22.9.2021. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 21.9.2021 ve 14:00 hodin. Rozmezí odeslání zboží k zákazníkům je 27.9. - 11.10.2021

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 2996

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko nad 10 000,- (cca 400 EUR)!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 2134

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info