Čisticí a dezinfekční gely na toalety z Německa

36 položek

Zobrazit:

Gel na toaletu patří ke spolehlivým čisticím a úklidovým přípravkům z Německa. Zbaví Vaši toaletu nečistot, usazeného vodního kamene, zamezí tvorbě bakterií a v neposední řadě Vaši toaletu krásně navoní. Z těchto důvodu je důležité mimo wc bloků používat i wc gely. Síla německé drogerie spočívá v její kvalitě, proto většina zákazníků, kteří nakupují drogerii z Německa nezapomíná právě na kvalitní wc gely, kterých pro Vás máme v nabídce opět velké množství. Vybrat si můžete mezi známými značkami Bref, Sagrotan, Fit, Domestos, Biff, Denkmit, Cillit BANGWc-Ente a mnoho dalších. Využít lze i v této kategorii vlhčené dezinfekční ubrousky na toalety značky Sagrotan. Doporučujeme vyzkoušet i nové tablety do toalet. Vyplatí se rovněž každý týden sledovat novou akční nabídku a nakupovat gely do toalety i ostatní vybrané produkty drogerie z Německa za super ceny v akci. Nebo si jednoduše prohlédněte novou kategorii výprodej. Zde je zařazeno několik výrobků německé drogerie, které pro Vás v Německu nakupujeme za výhodných podmínek. Jedná se vždy o nové zboží za super ceny. Pokud dáváte přednost ekologické drogerii a jste ochotni pro naši planetu udělat něco navíc, máme pro Vás celou řadu kvalitních ekologických čisticích gelů na toalety.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2387

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 26.2.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 25.2.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1489

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2390

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info