Panel uživatele

Úklidové pomůcky z Německa

48 položek

Zobrazit:

Kromě přípravků a prostředků pro úklid pro Vás máme celou řadu kvalitních úklidových pomůcek z Německa. Úklid podlah může být někdy problém, ale ne s pomocí mopů z Německa. Mezi oblíbené patří zejména výrobky značky Vileda a Swiffer. Německá kvalita a technologie jsou na té nejvyšší úrovni, proto úklid podlah už nebude žádný problém. Univerzální mopy Swiffer je možné použít se suchými ubrousky, které sbírají prach a nečistoty nebo s vlhčenými ubrousky na vytírání. Tyto suché a vlhčené ubrousky je možné kupovat v náhradních balení při zvolení potřebného počtu v balení. Mezi špičkové výrobce mopů patří i Vileda. Dokonalé mopy Vileda na všechny typy podlah Vám maximálně usnadní úklid podlahových krytin v celé domácnosti. Prach v domácnosti není žádoucí jak z estetického hlediska, tak hlavně ze zdravotního hlediska. Vyzkoušejte proto kvalitní prachovky nebo hadříky na prach z Německa. Velmi oblíbené jsou prachovky Swiffer, které jsou vážně účinné v boji s prachem a šetrné k nábytku a jiným povrchům. Úklid Vám usnadní také kvalitní houbičky, utěrky a hadříky z Německa z různých materiálů. Vyzkoušet můžete univerzální utěrky, celulózové houbičky, různé hadříky z mikrovlákna apod. Mezi oblíbené značky patří zejména Vileda, SpontexProfissimo a jiné. Pro úklid koupelen, toalet nebo kuchyní se mohou hodit i různé kartáčky, smetáčky a lopatky. Klasické velké koště má teleskopickou tyč a nástavce můžete bez problémů měnit podle toho jaké podlahy potřebujete uklidit. Nástavce se liší různou hrubostí a tvrdostí kartáčů. Využít můžete také kartáče do toalety. Velmi oblíbené jsou také válečky včetně náhradních balení na sběr nečistot a vlasů z oděvů. V domácnosti, na zahradě i v dílně jsou nutné také rukavice. Máme pro Vás velmi široký výběr rukavic na přípravu potravin, univerzálních rukavic, zahradních rukavic, úklidových rukavic nebo rukavic do dílny pro práci s různými materiály. Využijte také k nákupu úklidových pomůcek akční nabídky, kterou pro Vás připravujeme každý týden s novými produkty. Nové zboží za super ceny můžete také nalézt v nové kategorii výprodeje. Do této sekce nakupujeme zboží v Německu na sklad, abyste mohli neustále nakupovat zboží za výhodné ceny.

25
Červen
2018

Termín dovozu z Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 5729

Termín dovozu z Německa Termín příštího dovozu objednávek z Německa je 22.9.2021. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 21.9.2021 ve 14:00 hodin. Rozmezí odeslání zboží k zákazníkům je 27.9. - 11.10.2021

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 2996

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko nad 10 000,- (cca 400 EUR)!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 2134

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info