Prací gely z Německa

119 položek

Zobrazit:

Kvalitní prací gely z Německa se velmi rychle stávají oblíbeným pracím prostředkem. Stále více zákazníků dává přednost právě pracím gelům před klasickými prášky. Je to dáno tím, že v poslední době kvalita pracích gelů neustále roste. Výrobci přicházejí stále s novými technologiemi, prací gely se stávají čím dál tím silnějšími a jsou i šetrnějšími k pračkám. Mezi ty nejkvalitnější prací gely z Německa řadíme určitě Ariel, Persil, Perwoll, Lenor. Zejména prací gely Ariel Professional a Persil Professional patří ke špičce v oboru. Jedná se o speciálně upravené prací gely pro užití v oblastech, kde se zákazníci setkávají s velmi silným znečištěním prádla, jako jsou restaurace, hotely, v průmyslu, v penzionech a mnoho podobných provozů, kde je vyžadován skutečně profesionální, silný prací prostředek. Německé prací gely jsou speciálně určeny pro různá použití. Mezi oblíbené prací gely pro alergiky nebo miminka patří Persil senstive gel nebo Ariel Baby prací gel pro dětské oblečení. Sensitiv gely nabízejí i ostatní výrobci, jsou dermatologicky testovány a jsou šetrné k citlivé pokožce, označovány jako hypoalergenní. Oproti klasickým pracím práškům mohou mít prací gely různé vůně. Například Persil prací gel s levandulovou vůní, Weißer Riese prací gel s vůní letního dne nebo s horskou vůní a mnoho dalších. Mezi novinky patří prací gely nebo chcete-li prací šampony značky Lovables. Nové složení má například i celá řada oblíbených pracích gelů Perwoll. A takto bychom mohli pokračovat do nekonečna, prací gely z Německa jsou správnou volbou pro pohodlné, šetrné, finančně výhodné praní. Mezi další vyhledávané značky patří například Coral, Denkmit, SpeeDalli a další. Využít můžete i naší nabídky ekologických pracích gelů. Mezi velmi oblíbené ekoligkcé prací gely z Německa patří především prací gely značky Frosch a Ecover. Nakupujte kvalitní německé prací gely výhodně v akci. Sledujte každý víkend akční nabídku drogerie z Německa nebo se přihlaste k odběru novinek a každý víkend Vám do mailu přijde aktuální nabídka pracích gelů za super ceny z Německa.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2147

Termín nákupu v Německa Termín příštího nákupu v Německu je 18.12.2018. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 17.12.2018 ve 20 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1366

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2123

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info