Panel uživatele

Perwoll z Německa

16 položek

Zobrazit:

Kvalitní prací gely Perwoll z Německa přináší Vašemu prádlo vždy něco navíc. Nejedná se o běžné prací gely, které jen perou prádlo. Perwoll prací gely z Německa se o Vaše prádlo přímo starají, ochraňují a obnovují. Proto je Perwoll jasnou jedničkou na trhu, co se péče o jemné prádlo týče. Po vyprání Vám bude připadat jako kdybyste z pračky vyndali úplně nový kus prádla. Perwoll se zrodil v roce 1954, tehdy pouze ještě jako prášek, který nebyl tak kvalitní jako dnešní prášky. V minulosti nebyly tkaniny vyžadující jemné zachází, proto ani prášky k tomu nebyly přizpůsobeny. Některé mohli prádlo dokonce i poškodit. Proto se Perwoll rozhodl přijít s úplně novou technologií praní jemného prádla. A od roku 1984 jsou na světě skvělé prací gely Perwoll, které se specializují na jemné a hebké látky, bavlnu, viskózu, vlnu, hedvábí, kašmír nebo prachové peří. S příchodem roku 2014 přišel Perwoll s technologií obnovy vláken oblečení při každém praní. Dodnes patří Perwoll ke špičce v oboru a své technologie nadále rozvíjí a vylepšuje, aby svým zákazníkům nabídl vždy ty nejlepší prací gely na trhu. Prací gely Perwoll – color, černá a bílá, tři prací gely pečují o barvy v rozměru intenzity, stability a zářivosti barev. Jemný prací gel na vlnu a jemné prádlo vlákna na Vašem prádle uhlazuje, zabraňuje třepení a zachová tvar Vašeho oblečení. I sportovní a outdoorové prádlo vyžaduje speciální péči, proto prací gel Perwoll Sport neutralizuje nepříjemné pachy, zanechá dlouhotrvající vůni a chrání membránovou textilii. Perwoll prací gel pro opravu vláken zase ocení zákazníci, kteří chtějí ze starého, obnošeného prádla udělat nové. Tento prací gel zamezí třepení vláken a vzniku žmolků, a dokonce tyto jevy redukuje až z 86%. Perwoll prací gel vyvinutý pro smíšené a syntetické textilie eliminuje nepříjemné pachy oblečení a parfémové složky uvolňuje až během nošení, a to po dobu až 24 hodin. V nabídce naleznete i prací prášek Perwoll na vlnu a jemné prádlo. Tento prášek zajistí Vašemu prádlu pružnost, jemně ho vypere a intenzivně o něj pečuje. Jako poslední do rodiny pracích gelů Perwoll přibyl ten s micelární vodou. Tento gel je možné využít na všechny druhy textilie. Vyzkoušejte tyto prací gely přímo z Německa. Sledujte naší akční nabídku na německou drogerii, kterou pro Vás každý týden připravujeme a nakupujte Perwoll z Německa za výhodné ceny. Jako jediní pro Vás každý týden sledujeme akční nabídku přímo v Německu a tyto výhodné ceny a nabídky Vám přinášíme na našich stránkách. A v případě, že byste v danou chvíli Váš oblíbený prací gel Perwoll náhodou nenašli, určitě jej objevíte v nové sekci výprodeje. Jedná se o novou kategorii s novým zboží z Německa, kterou jsme pro Vás vytvořili abyste si mohli nakupovat prací gely za super ceny kdykoliv si vzpomenete.

25
Červen
2018

Termín dovozu z Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 5814

Termín dovozu z Německa Termín příštího dovozu objednávek z Německa je 27.10.2021. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 26.10.2021 ve 14:00 hodin. Rozmezí odeslání zboží k zákazníkům je 1.11. - 15.11.2021

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 3068

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko nad 10 000,- (cca 400 EUR)!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 2218

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info