Tělová kosmetika z Německa

587 položek

Zobrazit:

Kvalitní tělová kosmetika z Německa patří k oblíbeným artiklům dováženým z Německa. Výhodou tělové kosmetiky je její kvalita, cena, dostupnost všech nabízených produktů, které se na český trh dostanou jen z části. Dále mezi přednosti patří její častá obměna - málo kdy se stane, že výrobek vydrží v nabídce déle než rok. Stále pro Vás máme nové a nové výrobky, které mají neustále lepší složení, nové vůně, ale často se také na trh dostávají noví výrobci, takže se kolekce neustále mění. Vybrat si můžete kvalitní sprchové gely - značek AXE, NIVEA, treaclemoon a mnoho dalších. Tělová mléka by měla krásně hydratovat a pokožku zanechat vláčnou a hebkou. Vyzkoušejte celou řadu kvalitních tělových mlék z Německa - NIVEA, Neutrogena, Balea a další. Tělové oleje slouží k regeneraci a uvolnění pokožky, vybrat si můžete z několika druhů. Další oblíbeným a vyhledávaným druhem tělové kosmetiky jsou deodoranty. V nabídce naleznete deo-roll kuličky, deo ve spreji nebo tuhé deodoranty a antitranspiranty. Vyzkoušet můžete tako tělové krémy NIVEA, Satina nebo Balea. Přísady do koupele v podobě pěn do koupele, solí do koupele a různých vonných nebo bylinkových přísad do koupele naleznete na stránkách více než dost. Samostatnou kapitolou je také péče o ruce. Tu můžeme rozdělit do kategorií mýdla - tekuté nebo kostky a druhou kategoriií jsou krémy určené na ruce, různé typy pokožky apod. Stejně tak jako o ruce je nutné také pečovat o nohy. Máme pro Vás celou řadu výrobků značky Scholl, jako jsou vložky do bot, krémy na nohy, deodoranty na nohy a do bot. Od značky Balea zase můžete v nabídce najít sůl na koupel nohou, náplast na puchýře, různé balzámy a krémy na nohy. Pro vyznavače stále více oblíbené přírodní a bio kosmetiky máme také připravnou speciální sekci přírodní a bio tělové kosmetiky.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2387

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 26.2.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 25.2.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1490

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2390

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info