Péče o zuby z Německa

208 položek

Zobrazit:

Péče o dutinu ústní by měla představovat takovou samozřejmost, že by k ní měl každý přistupovat s maximálním úsilím. Zdravé, silné zuby a dásně jsou výsledkem kvalitní péče o ně od útlého věku. Ke kvalitní péči jsou nutné také kvalitní výrobky. V této kategorii naleznete vše, co potřebujete k perfektnímu stavu chrupu co možná do nejdelšího věku. V nabídce pro Vás máme kvalitní zubní pasty - Elmex, Colgate, Parodontax, Dontodent, blend-a-med a mnoho dalších. Kvalitní pasta sama o sobě nestačí, důležitou součástí jsou také zubní a mezizubní kartáčky. Široká nabídka kvalitních manuálních zubních kartáčků značek Dr.Best, Dontodent, Oral-B a Sensodyne Vám dává možnost vybrat si ten správný a Vám nejvíce vyhovující. Názory na význam používání ústní vody po vyčištění zubů se různí, jedna skupina lidí je doporučuje, druhá zase sdílí názor, že se jedná pouze o kosmetickou část hygieny, ale nemá na vliv zdravých zubů žádný vliv, působí hlavně antibakteriálně. Úsudek si udělejte sami, tak jako tak pro Vás máme celou řadu kvalitních ústních vod z Německa. Již výše zmiňovaná důležitost péče o ústní dutinu od dětství pomohou Vašim dětem dětské prudkty pro ústní hygienu. Děti získají potřebné návyky od ranného věku a tím budou zvyklé se o zuby starat celý život. Pro úplně ty nejmenší naleznete produkty pro učení se čistit zuby v sekci pro miminka a děti - doplňky. Samostatnou kapitolou jsou přípravky pro bělení zubů. V nabídce naleznete pár přípravků na bělení zubů v domácím prostředí. Samozřejmostí je i péče o zubní náhrady když už člověk nemá vlastní chrup. I pro tuto variantu naleznete na stránkách celou řadu přípravků jako jsou čístící tablety, krémy, pěny, kartáčky a mnoho dalších. Vybírat můžete od výrobců Corega nebo DontoMed. Pokud raději preferujete přírodní a bio produkty pro péči o zuby, můžete si je prohlédnout v sekci bio kosmetiky.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2376

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 19.2.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 18.2.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1483

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2375

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info