Drogerie z Německa

2472 položek

Zobrazit:

Důvodů, proč stále více zákazníků dává přednost drogerii z Německa je celá řada. Hlavním důvodem je obecně vyšší kvalita německé drogerie než té zakoupené v ČR. Nejvýraznější rozdíl je asi znatelný u pracích prostředků. Německé obsahují více aktivních látek pro odstranění špíny, a tak při praní stačí využít menší dávkování a tím se praní pomocí německých pracích prostředků stává levnou záležitostí. Dalším výrazným bonusem je široká nabídka drogerie z Německa. V Německu je dostupná celá řada kvalitních doplňků k praní jako jsou různé přípravky na skvrny, změkčovače vody, vonné perličky a ubrousky a také dezinfekční přípravky na praní. Kromě oblíbených pracích prostředků z Německa v nabídce, naleznete celou řadu kvalitních mycích a čistících prostředků. I zde je znatelný rozdíl oproti výrobkům z ČR v kvalitě – ve finále i v ceně, protože kvalitních prostředků je zkrátka potřeba při úklidu méně. Poslední kategorií jsou doplňky do domácnosti. V této sekci nabízíme produkty každodenní potřeby, jako je papírový artikl – toaletní papír, kapesníčky, ubrousky a kuchyňské utěrky. Dále pak nakoupíme v Německu různé fólie a sáčky, pytle na odpadky, osvěžovače vzduchu a mnoho produktů k čištění, umývání a úklidu obecně. Vyzkoušet také můžete kvalitní BIO drogerii z Německa. Sprchové gely, šampony a veškeré ostatní výrobky související s péčí o tělo naleznete v Kosmetice z Německa.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2146

Termín nákupu v Německa Termín příštího nákupu v Německu je 18.12.2018. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 17.12.2018 ve 20 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1365

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2123

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info