Tablety do myčky z Německa

48 položek

Zobrazit:

Mytí nádobí pomocí myčky nádobí a tablet do myčky je tou nejjednodušší variantou. Mezi nejznámější výrobce tablet do myčky patří Finish a Somat. Z toho vyplývá, o jaké tablety je mezi zákazníky největší zájem. Oba výrobci se navíc snaží neustále své tablety zdokonalovat, přidávat aktivní složky tak aby výsledné umytí nádobí bylo co nejlepší. Stejně tak jako celá německá drogerie představuje obrovskou kvalitu tak i tablety do myčky patří k těm nejlepším. Finish používá pro svou nejvyšší řadu označení Quantum, vybrat si můžete z několika velikostí balení a mezi základní verzí nebo citrusovou vůní. Proti tomu Somat používá pro své nejlepší tablety do myčky označení Gold. U obou těchto výrobců můžete volit balení až o velikosti 80 ks, což představuje skoro půlroční zásobu tablet. Somat nyní svou poslední novinkou kapslí kombinuje prášek a gel s aktivní ochranou filtru myčky nádobí. Vyzkoušet můžete i další tablety do myčky z Německa značek Fit a Denkmit. V případě, že se snažíte o ekologické mytí nádobí a šetřit tím tak životní prostředí, můžete si prohlédnout i naše ekologické tablety do myčky z Německa. Nezapomeňte také sledovat každý týden akční nabídku a nakupovat tablety do myčky z Německa v akcích a výhodně. Nebo si prohlédněte naší novou kategorii výprodej, kde vždy naleznete nějaké tablety do myčky za skvělé ceny. Nakupování německé drogerie nebylo nikdy jednodušší, máme pro Vás téměř vše co je v Německu možné sehnat.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2387

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 26.2.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 25.2.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1489

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2390

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info