Prací kapsle a tablety z Německa

41 položek

Zobrazit:

Kvalitní prací kapsle (tablety) z Německa patří k novým trendům v praní. Prací kapsle jsou pohodlné v tom směru, že nevyžadují žádné dávkování. Vezmete kapsli, vhodíte do pračky k prádlu a perete. Na trhu jsou dva druhy kapslí, třísložkové a dvousložkové. Zatímco ArielLenor dávají přednost třísložkovým 3in1 PODS, ostatní výrobci se zaměřují spíše na dvousložkové prací kapsle. Oba druhy pracích kapslí vždy Vaše prádlo vyperou bez jakýchkoliv problémů. U pracích kapslí Ariel navíc můžeme nabídnout i profesionální řadu Ariel Professional určenou na extra znečištěné prádlo vhodné k použití ve zvláště náročných provozech jakými jsou hotely, restaurace, penziony, v průmyslových dílnách apod. Použít je samozřejmě můžete i k praní běžného prádla. Veškeré prací kapsle výrobci nabízejí také v různě velkých balení, můžete tak v nabídce najít od 12 kusových balení až po 100 a vícekusové balení. Prací kapsle jsou ve variantách universal, tedy pro praní všech typů prádla nebo ve verzi color pro praní barevného prádla. Persil má navíc v nabídce prací kapsle sensitive pro praní prádla pro alergiky nebo miminka, prostě pro všechny s citlivou pokožkou. Druhou zvláštností jsou prací kapsle Persil Power Mix. Tyto kapsle jsou z jedné části tvořeny gelem a z druhé části pracím práškem. I tyto kapsle jsou velmi výkonné při praní dosti znečištěného prádla. Mezi další výrobce pracích kapslí patří Denkmit nebo SpeePrací kapsle jsou zřejmě budoucností pracích prostředků díky pohodlnosti, efektivitě při praní, stále novým technologiím a vůlí výrobců tyto prací kapsle neustále zdokonalovat. Už nyní vidíme značný nárůst při objednávkách těchto pracích prostředků. Využijte výhodných akčních nabídek na prací kapsle, které pro Vás připravujeme každý týden. Sledujte proto akční nabídku drogerie z Německa nebo se přihlaste k odběru novinek a newsletteru. Prací kapsle pečlivě uschovejte tak, aby k nim za žádných okolností neměly přístup děti!!!

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2270

Termín nákupu v Německa Termín příštího nákupu v Německu je 22.1.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 21.1.2019 ve 20 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1443

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2281

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info