Přípravky na opalování z Německa

0 položek

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

Kosmetika na opalování z Německa vhodná pro každé roční období. Koupete se na vesnici u rybníka nebo vyrážíte do exotických krajin. Nezapomínejte svou pokožku ochránit těmi správnými přípravky. Opalovací kosmetika opět díky své kvalitě, výhodné ceně a široké nabídce nachází stále více zákazníků. Rodiče sami sobě a hlavně svým dětem dopřejí velmi kvalitní výrobky značky NIVEA SUN. NIVEA je opravdu špičkou ve výrobě kvalitních opalovacích přípravků na všechny druhy pokožky a pro všechny intenzity slučeního záření. Mezi další oblíbené značky patří také Garnier a SUNDANCE. Prohlédněte si širokou nabídku krémů na opalovaní, mlék a olejů na opalování. Dále v nabídce naleznete také celou řadu kvalitních samoopalovacích krémů. Zapomínat byste určitě také neměli na péči o pokožku po opalování. Ta je stejně důležitá jako opalování samo. Pokožku je nutné připravit na další den na slunci. Zejména v některých oblastech nebo v letních měsících je také nutné přibalit nejen k vodě i různé repelenty proti hmyzu. V nabídce naleznete přípravky na štípance, které pokožku zklidní a zmírní svědění nebo právě přípravky pro odpuzení hmyzu před štípnutím. Pokud si dopřejete stejně kvalitní nebo možná kvalitnější přírodní a bio kosmetiku na opalovaní, tak i pro Vás máme několik kvalitních výrobků z Německa.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2146

Termín nákupu v Německa Termín příštího nákupu v Německu je 18.12.2018. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 17.12.2018 ve 20 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1366

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2123

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info