Panel uživatele

Holle baby food Bio Folgemilch 3, ab dem 10. Monat, 600g

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

DOVOZ 9.12.2020

Holle dětské pokračovací mléko 3, od 10. měsíce, 600g

538 Kč

20,40 €

897 Kč / ks/kg/l

34 € / ks/kg/l

Výrobce: Holle

Důležité upozornění
Kojení je pro vaše dítě nejlepší a nejpřirozenější dietou. Prosím, poraďte se s porodní asistentkou nebo pediatrem dříve, než začnete používat kojeneckou výživu.
používat bezpečnostní opatření
Po dojčení do Holle organického mléka navazujícího na mléko 2 nebo kdykoliv k jinému následnému mléčnému mléku. Holle organic follow-on mléko 3 může být také použito k přípravě Holle Bio-Juniormüslis nebo Holle organických obilovin. Od 12. měsíce doporučujeme Holle Organic Follow-on mléko 4 v kombinaci s dětskou kašičkou Holle. Při přípravě dodržujte přesně pokyny pro použití. Používejte pouze přiloženou odměřovací lžičku. Věnujte velkou pozornost informacím o dávkování. Správný poměr dávek vždy dává vašemu dítěti živiny, které potřebuje. Nesprávná příprava může vést ke zdravotním potížím. Vždy připravte každou lahvičku čerstvou a nepoužívejte zbytky jídla. Neohřívejte jídlo v mikrovlnné troubě (nebezpečí přehřátí). Kojení je pro vaše dítě nejlepší. Holle organic follow-on mléko 3 je vhodné pouze pro speciální výživu kojenců od nejméně šesti měsíců věku. Mělo by být pouze součástí smíšené stravy a během prvních šesti měsíců života by nemělo být nahrazeno mateřským mlékem. Rozhodnutí začít s používáním příkrmů obecně nebo ve výjimečných případech v průběhu prvních šesti měsíců by pouze na radu nezávislých odborníků v oblasti lékařství, výživy nebo farmacie či jiné pro příslušné osoby mateřských a péče o děti a v S přihlédnutím k potřebám růstu a vývoje jednotlivých dětí. Doporučujeme použití od desátého měsíce života. Nenechávejte láhev vašeho dítěte neustále stoupat. Trvalé vystavení tekutinám obsahujícím uhlohydrát může vést ke zhoršení zubů. Proto věnujte pozornost dostatečné péči o zuby od prvního zubu. Vhodný od 10. měsíce do konce třetího roku života jako součást smíšené stravy láhve a chleba.
přísady
Organické pokračovací mléko

odstředěné mléko ** 1, syrovátka produktů * (teilentmineralisiertes syrovátkový prášek), rostlinné oleje, * (palmový olej * 2, řepkový olej *, slunečnicový olej *), maltodextrin *, škrob *, vápník, vitamín C, železo laktát, síran zinečnatý, vitamin E, niacin , D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, vitamín A, vitamín B1, vitamín B6, síran manganatý, jodičnan draselný, kyselina listová, vitamin K, selenan sodný, vitamín D, biotin * z ekologického zemědělství ** z biodynamické zemědělství 1 100 g kojenecké sušeného mléka 283 ml odstředěného mléka vyrobeného z trvale udržitelného pěstování
Upozornění na alergeny.

alergeny
Obsahuje mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy)
Obsahuje mléčný cukr (laktózu)
Obsahuje kukuřici a produkty z kukuřice
Obsahuje slunečnicová a slunečnicová semínka
příprava
Pro důkladné čištění vloňte láhev, kroužek a vsuvku po dobu 3-5 minut před použitím. Vroucíme vodou a necháme vychladnout na cca 50 ° C. Naplňte polovinu vody v injekční lahvičce (viz množství obsahu na obalu). Změřte množství prášku (viz obsah na obalu) a umístěte do lahvičky. Za tímto účelem naplňte měrnou lžičku volně a vyhlaďte ji zadní stranou nože. Prášek a poloviční množství vody důkladně protřepejte. Přidejte zbývající vodu a opět protřepejte. Nechte vychladnout na teplotu pití (37 ° C). Dodržujte pokyny uvedené na obalu.
Adresa společnosti
Holle baby food GmbH
Lörrachstraße 50 4125 Riehen Švýcarsko
pokyny pro skladování
Chraňte před teplem a uložte na suché místo

25
Červen
2018

Termín dovozu z Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 4935

Termín dovozu z Německa Termín příštího dovozu objednávek z Německa je 9.12.2020. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 8.12.2020 ve 14:00 hodin. Rozmezí odeslání zboží k zákazníkům je 14.12. - 21.12.2020

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 2452

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 1528

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info