Panel uživatele

Holle baby food Bio Folgemilch 2 auf Ziegenmilchbasis, nach dem 6. Monat, 400g

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

DOVOZ 4.11.2020

Holle dětské kozí pokračovací mléko 2, od 6. měsíce, 400g

644 Kč

23,60 €

1610 Kč / ks/kg/l

59,10 € / ks/kg/l

Výrobce: Holle

Důležité upozornění
Kojení je pro vaše dítě nejlepší a nejpřirozenější dietou. Prosím, poraďte se s porodní asistentkou nebo pediatrem dříve, než začnete používat kojeneckou výživu.
používat bezpečnostní opatření
Vhodný po 6. měsíci až do konce 3. roku života jako součást smíšené stravy láhve a chleba. Po dojčení do organismu Holle začněte mléko 1 na základě kozího mléka nebo kdykoli namísto dalšího následného mléka. Holle organické návazné mléko 2 na bázi kozího mléka může být také použito k přípravě nápojů Holle organických obilovin. Holle organické mléko 2 na bázi kozího mléka je následným mlékem vyrobeným z kozího mléka. Kozy jsou drženy v souladu s ekologickým zemědělstvím (ekologické zákony EU). Při přípravě dodržujte přesně pokyny pro použití. Používejte pouze přiloženou odměřovací lžičku. Věnujte velkou pozornost informacím o dávkování. Správný poměr dávek vždy dává vašemu dítěti živiny, to potřebuje. Nesprávná příprava může vést ke zdravotním potížím. Vždy připravte každou lahvičku čerstvou a nepoužívejte zbytky jídla. Neohřívejte jídlo v mikrovlnné troubě (nebezpečí přehřátí). Kojení je pro vaše dítě nejlepší. Kozí mléko organické mléko 2 je vhodné pouze pro speciální výživu kojenců od nejméně šesti měsíců věku. Mělo by být pouze součástí smíšené stravy a nemělo by se používat jako náhražka mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Rozhodnutí o zahájení užívání doplňkových potravin obecně nebo ve výjimečných případech již v prvních šesti měsících by mělo být učiněno pouze Radě nezávislých lékařských odborníků, dietu nebo drogy nebo jiného dítěte a opatrovníků, s přihlédnutím k potřebám růstu a rozvoje jednotlivého dítěte. Doporučujeme používat po 6 měsících věku. Nenechávejte láhev vašeho dítěte neustále stoupat. Trvalé vystavení tekutinám obsahujícím uhlohydrát může vést ke zhoršení zubů. Proto věnujte pozornost dostatečné péči o zuby od prvního zubu.
přísady
Bio sekvence mléko

GOAT sušené plnotučné mléko * 1 42%, maltodextrin *, * laktóza, rostlinné oleje * (palmový olej * 2, řepkový olej *, slunečnicový olej), škrob *, citrát sodný, vitamín C, uhličitan vápenatý, L-tryptofan, L-cystin, L isoleucin, laktát železnatý, vitamín E, síran zinečnatý, D-pantothenát vápenatý, niacin, síran měďnatý, vitamín A, thiamin, riboflavin, vitamin B6, síran manganatý, jodičnan draselný, kyselina listová, vitamin K, selenan sodný, biotin, vitamin D, vitamin B12 * organicky zemědělství; 1 100 g sušeného mléka pro kojence se připraví ze 360 ml plnotučného mléka; 2 z obnovitelných zdrojů
Viz informace o alergenech.

alergeny
Obsahuje mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy)
Obsahuje mléčný cukr (laktózu)
Obsahuje kukuřici a produkty z kukuřice
Obsahuje slunečnicová a slunečnicová semínka
příprava
Pro důkladné čištění vloňte láhev, kroužek a vsuvku po dobu 3-5 minut před použitím. Vroucíme vodou a necháme vychladnout na cca 50 ° C. Naplňte polovinu vody v injekční lahvičce (viz množství obsahu na obalu). Změřte množství prášku (viz obsah na obalu) a umístěte do lahvičky. Za tímto účelem naplňte měrnou lžičku volně a vyhlaďte ji zadní stranou nože. Prášek a poloviční množství vody důkladně protřepejte. Přidejte zbývající vodu a opět protřepejte. Nechte vychladnout na teplotu pití (37 ° C). Dodržujte pokyny uvedené na obalu.
Adresa společnosti
Holle baby food GmbH
Lörrachstraße 50, CH-4125 Riehen
pokyny pro skladování
Chraňte před teplem a uložte na suché místo

25
Červen
2018

Termín dovozu z Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 4731

Termín dovozu z Německa Termín příštího dovozu objednávek z Německa je 4.11.2020. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 3.11.2020 ve 14:00 hodin. Rozmezí odeslání zboží k zákazníkům je 9.11. - 23.11.2020

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 2342

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 1404

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info