Panel uživatele

Kosmetické a ostatní vánoční adventní kalendáře 2021 z Německa

0 položek

Zobrazit:

Vánoce se kvapem blíží a stejně jako v minulých letech, budete možná odpočítávat čas do Štědrého dne pomocí adventního kalendáře. Přestože tyto kalendáře jsou tradičně plněné sladkostmi, jde to i jinak. Vyzkoušejte letos některý z netradičních adventních kalendářů pro rok 2021 – z Německa dovezeme až k vám domů kalendáře, kde čokoládu a sladkosti nahrazují například kosmetické přípravky, krmivo pro domácí mazlíčky či dokonce erotické hračky. Kosmetické adventní kalendáře využijí ženy i muži. Zatímco pro muže mohou být obsahem nejrůznější pánské vůně, sprchové gely a podobně, ženy naopak ocení adventní kalendář 2021 se vzorky líčidel, řasenek, rtěnek či laků na nehty. Kosmetické adventní kalendáře z Německa jsou velice oblíbené také z toho důvodu, že vám dokážou ušetřit nemalé finanční prostředky. Jak je to možné? Tento typ produktu totiž obsahuje kosmetické přípravky renomovaných značek, které mají v součtu daleko větší hodnotu, než je cena adventního kalendáře. V případě opravdu exkluzivních a drahých značek, jako jsou Giorgio Armani, Kiehl's, Lancome nebo Yves Saint Laurent, i mnohonásobně větší. Rozhodně není výjimkou, že kosmetický kalendář, za který dáte okolo 2000 Kč, obsahuje kosmetiku i za více než 5000 Kč. I takové kalendáře v naší nabídce najdete. Mezi ženami je velmi oblíbený dámský kosmetický adventní kalendář, který kromě výše zmíněných luxusních značek kosmetiky obsahuje i kosmetické přípravky Biotherm, muži naopak ocení pánský kosmetický kalendář od firmy L'Oréal Paris, vybavený skvělou kosmetikou Biotherm, Diesel, Giorgio Armani, Kiehl's a Yves Saint Laurent.

Mezi stálice v tomto sortimentu patří také kosmetické adventní kalendáře Balea, což je velmi oblíbená značka kosmetiky u nás i v Německu a který je k dispozici ve variantě pro muže i pro ženy. Ani oblíbená značka NIVEA nesmí v sortimentu kosmetických kalendářů chybět. NIVEA kosmetický adventní kalendář nabízí ženám každý den adventu vyzkoušet si jiný typ kosmetiky od této proslavené značky.

Pokud si chcete advent pořádně užít ve dvou (nebo i sami) možná vás osloví erotický adventní kalendář od značky Amorelie. Každý den můžete sami či s partnerem vyzkoušet jednu erotickou pomůcku a garantujeme vám, že letošní advent bude pěkně žhavý.

Nezapomněli jsme na někoho? Ale kdepak, i na vaše domácí mazlíčky se v naší nabídce německých adventních kalendářů pro rok 2021 dostane. Vybrat si můžete mezi kalendářem pro kočičky nebo pro pejsky od značky Dein Bestes. Během adventu tak můžete potěšit i své zvířecí miláčky – každý den si mohou vychutnat jeden z připravených zvířecích pamlsků.

Každý z širokého sortimentu adventních kalendářů, který najdete na této stránce, jsme pečlivě vybrali a přivezli pro vás z Německa, což zaručuje jejich vysokou kvalitu za optimální cenu. Pokud byste chtěli zaslat některý z německých adventních kalendářů na Slovensko, můžete si objednat za stejných podmínek, jako zákazníci v Česku. Jediným rozdílem je dopravné účtované přepravními službami. Podrobnosti o tom, jak v našem e-shopu nakupovat, se dozvíte zde. Jelikož se Vánoce kvapem blíží, doporučujeme s objednáváním neotálet. Doba přepravy totiž bývá v předvánočním období často delší.

25
Červen
2018

Termín dovozu z Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 5917

Termín dovozu z Německa Termín příštího dovozu objednávek z Německa je 1.12.2021. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 30.11.2021 ve 14:00 hodin. Rozmezí odeslání zboží k zákazníkům je 6.12. - 20.12.2021

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 3138

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko nad 10 000,- (cca 400 EUR)!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 3030

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info