Kosmetické a ostatní vánoční adventní kalendáře 2019 z Německa

52 položek

Zobrazit:

Obliba kosmetických adventních kalendářů neustále roste, proto jsme pro Vás na letošní rok připravili samostatnou a co možná nejrozšířenější kategorii těchto adventních kalendářů. Nicméně v této sekci naleznete i další adventní kalendáře, zejména pro Vaše domácí mazlíčky – pejsky a kočičky. V tomto případě jsou k dispozici zatím adventní kalendáře Dein Bestes. V této sekci naleznete bio adventní kalendáře v podobě čajů Alnatura a dmBio. Loni byl k dispozici pouze kosmetický adventní kalendář Balea a byl o něj velký zájem. Stejně tak i letos patří k již velmi objednávaným adventním kalendářům, navíc je k dispozici pro letošní advent i pánský kosmetický adventní kalendář Balea MEN. Z dm nabízíme adventní kalendář alverde NATURKOSMETIK s přírodní kosmetikou, Trend IT UP kosmetický kalendář s laky na nehty. Poslední z řady dm je kosmetický kalendář pro děti SauBär. Dále jsou k dispozici kosmetické kalendáře značky youstar – jeden s kosmetickými výrobky a druhý s laky na nehty. Mezi luxusní značky patří bezpochyby adventní kalendáře L'oréal Paris, Maybelline New York nebo třeba NYX PROFESSIONAL MAKEUP. Mezi kvalitní kosmetické adventní kalendáře s přírodní kosmetikou patří například kalendář Weleda nebo Dr.Hauschka. Další kosmetické kalendáře naleznete od značek essence cosmetics, essie s laky na nehty nebo kosmetický kalendář se světově známou kosmetikou NIVEA. Mezi exkluzivní patří dámský a pánský adventní kalendář s kosmetikou Biotherm, Lancome, Giorgio Armani, Kiehls, Yves Saint Laurent. A tak bychom mohli s výčtem kosmetických kalendářů pokračovat ještě hodně dlouho. Prohlédnout si je všechny můžete samy právě v této kategorii. U některých kalendářů naleznete označení s dobou dodání 14 dnů. Takové kalendáře musíme v Německu objednávat on-line, proto takový proces trvá až 14 dnů. Pokud si vyhlédnete takto označené zboží (nejen adventní kalendáře) je nutné počítat s takovouto dodací lhůtou, proto je nutné zboží objednat s dostatečným předstihem. Navíc doporučujeme kosmetické kalendáře objednat včas, budou zcela jistě vyprodané daleko dříve než čokoládové, jednak z důvodu, že je o ně extrémní zájem a druhým důvodem je, že v Německu jich není tolik k vidění a zřejmě ani k dispozici.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 3295

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 29.10.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 28.10.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 1476

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 281

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info