Panel uživatele

Adventní kalendáře pro děti z Německa

10 položek

Zobrazit:

Děti se na Vánoce obvykle těší mnohem více než dospělí. Zatímco pro rodiče je předvánoční čas často obdobím shonu či stresu a zkracující se doba do Štědrého dne je naplňuje obavami, zdali vše stihnou připravit a nakoupit, děti prožívají předvánoční čas daleko intenzivněji. Již na začátku prosince, kdy přijde Mikuláš s čertem a andělem, vědí že Vánoce jsou již za dveřmi a nemohou se dočkat, kdy už přijde Ježíšek. Od Mikuláše děti často dostávají adventní kalendáře, které jim čekání na Ježíška zpříjemní lahodnými sladkostmi a navíc jim každý den připomenou, kolik času ještě do Štědrého dne zbývá.

V naší nabídce naleznete kvalitní německé adventní kalendáře od nejznámějších výrobců, jako jsou Argenta, Cadbury, After Eight, Kinder, Milka, Heidel, LindtWindel a dalších. Všechny jsou vyrobeny z té nejkvalitnější čokolády a jsou ozdobeny úžasnou vánoční tematikou. Za zmínku stojí například adventní kalendář ve tvaru zasněžené věže Big Ben, obsahující 7 druhů kvalitních čokoládových pralinek – na každý den v týdnu jednu. Nádherné jsou také adventní kalendáře německé firmy Heidel s retro vánočními motivy, které dospělým pomohou vyvolat vzpomínky na jejich dětství, zatímco dětem ukážou jaké kalendáře dostávali jejich rodiče. Pozadu nezůstává ani známý výrobce čokolády Kinder, který nabízí 3D adventní kalendáře ve tvaru perníkové chaloupky, vánočního nádraží se Santou nebo v podobě vajíčka se santovskou čepicí. Nádherné jsou také adventní kalendáře 2021 od výrobce luxusní čokolády Lindt se zlatými čokoládovými medvídky Teddy bears nebo cool Santou v černém oblečení a se slunečními brýlemi. Nechybí ani 3D adventní kalendář ve tvaru krásného domečku od značky Windel. Malé slečny si mohou odpočítávat čas do Štědrého dne s pomocí kalendáře s tématem Barbie, jednorožec, či vánoční lama. Windel nabízí také kalendáře, které dokážou přehrávat vánoční melodie. Velmi žádané jsou také čokoládové kalendáře od předních německých výrobců Ritter Sport či Heidel. Všechny adventní kalendáře v naší nabídce jsou dovezeny přímo z Německa a splňují i ty nejpřísnější nároky na kvalitu. Za své peníze tak získáte to nejlepší, co lze na trhu adventních kalendářů sehnat.

Nabídka je opravdu široká. Dětský adventní kalendář 2021 totiž nemusí obsahovat pouze čokoládu - v naší nabídce si můžete vybrat i kalendář od výrobce Chupa Chups, plný skvělých lízátek, od firmy M&Ms, Oreo, nebo od známého výrobce gumových medvídků Haribo.

Pokud chcete svým dětem dopřát skvělé německé pamlsky a sledovat jejich stupňující se očekávání s tím, jak v jejich adventním kalendáři budou postupně ubývat figurky, v naší nabídce si zcela jistě vyberete. Pamatujte však, že vánoční kalendáře je vhodné objednat s dostatečným předstihem, v předvánočním čase totiž lze očekávat prodloužení přepravních lhůt.

Adventní kalendář není určen pouze pro děti. Naopak, výrobci se ve velké míře zaměřují také na jejich rodiče, kteří ocení adventní kalendáře pro dospělé, které si můžete prohlédnout v následující kategorii.

25
Červen
2018

Termín dovozu z Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 5917

Termín dovozu z Německa Termín příštího dovozu objednávek z Německa je 1.12.2021. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 30.11.2021 ve 14:00 hodin. Rozmezí odeslání zboží k zákazníkům je 6.12. - 20.12.2021

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 3138

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko nad 10 000,- (cca 400 EUR)!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 3030

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info