Vánoční adventní kalendáře pro dospělé z Německa

0 položek

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

V této kategorii naleznete adventní čokoládové kalendáře pro dospělé. Jedná se o kalendáře s neutrálními grafickými motivy, které by děti příliš nepotěšili. Navíc se skládají z velmi kvalitní mléčné ale i hořké čokolády, ručně vyrobenými pralinkami často obsahující i alkoholovou náplň. Mezi oblíbené adventní kalendáře patří tradičně Lindt, Niederegger Lübeck, Heilemann, Lauenstein, Reber, Merci, Hachez. Dále v nabídce najdete například Seeberger adventní kalendáře s různými oříšky, nebo adventní kalendář s chipsy Pringles nebo Funny Frisch. Vyzkoušejte tak širokou nabídku kvalitních adventních kalendářů z Německa. V nabídce od Lindt jsou připraveny adventní kalendáře s mléčnou i hořkou čokoládou, s různými figurkami nebo kuličkami Lindt Lindor. Oblíbené obrázky jsou buď krásné vánoční krajiny nebo tradičního vánočního trhu. Zřejmě také každý slyšel již o světoznámém libeckém marcipánu v originále Niederegger Lübeck. Jak již název napovídá, jedná se o marcipánové adventní kalendáře buď s mléčnou nebo hořkou čokoládou. Další oblastí, na kterou se Niederegger specializuje je nugát. Proto zde naleznete i nugátové adventní kalendáře. Pro pány je připraven Niederegger Lübeck Männer Sache, tzv. chlapská záležitost, marcipán s alkoholovou náplní. Specialitou jsou závěsné adventní kalendáře s jednotlivými pralinkami na každý den. Lauenstein patří mezi další výrobce luxusní čokoládových pralinek a luxusních adventních kalendářů. Vybrat si můžete například s krásných nostalgických knih, moderních zimních kostek nebo vánočního domečku v podobě adventního kalendáře. U každého kalendáře je uvedeno, zdali se jedná o kalendář s alkoholovou náplní nebo bez ní. Heilemann představuje další značku zabývající se výrobou luxusních čokolád, pralinek a vánočních sladkostí. I zde naleznete krásné adventní kalendáře s mléčnou, hořkou čokoládou nebo nugátem. Rovněž jsou adventní kalendáře v krásném vánočním balení s nostalgickým nádechem. Mezi další známé výrobce patří Asbach nebo Reber. I zde se jedná o luxusní sladkosti z Německa. Asbach je znám spíše jako výrobce alkoholických nápojů, ale při vánoční příležitosti jsou k dispozici adventní kalendáře a pralinky s mléčnou nebo hořkou čokoládou a alkoholovou náplní. Peters jako další výrobce luxusních, špičkových pralinek nabízí každoročně krásné adventní kalendáře pro dospělé. Kdo dává přednost bio potravinám může využít nabídky Alnatura adventního kalendáře. Výčet kalendářů pro dospělé je opravdu široký a nabízí více než 100 různých adventních kalendářů. Tím se řadíme k největším distributorům těchto kvalitních adventních kalendářů pro dospělé z Německa. A kdyby to náhodou nestačilo, tak velmi oblíbené jsou i kosmetické adventní kalendáře, které si můžete prohlédnout v následující sekci kosmetických a ostatních adventních kalendářů.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2376

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 19.2.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 18.2.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1483

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2375

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info