Adventní kalendáře pro děti z Německa

0 položek

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

Děti prožívají předvánoční a vánoční čas daleko intenzivněji než dospělí. A začíná to již příchodem Mikuláše a čerta, kdy děti dostávají nejrůznější sladkosti a adventní dětské kalendáře. Adventní kalendáře mohou být různých typů a druhů. My Vám nabízíme především kvalitní dětské čokoládové adventní kalendáře přímo z Německa. Mezi žádané patří bezpochyby adventní kalendáře Kinder, Milka, Heidel, Windel nebo Haribo. Ferrero. Všechny uvedené kalendáře v této kategorii se vyznačuji kvalitní čokoládou pro děti a krásným dětským zpracováním obalu. Kinder patří k tradičním výrobcům dětské čokolády. Vybrat si můžete pro své nejmilejší ze 14 druhů různých adventních kalendářů. Mezi ně patří ty v podobě domu se šikmou střechou, tedy Maxi Mix kalendář se spoustou čokolády, vajíček a figurek. Další jsou v podobě vajíčka se santovskou čepicí. Nově letos Kinder zařadil do nabídky 3D adventní kalendář v podobě domečku – to buď s obrázkovým motivem sobí farmy (stáje), nebo skřítkovské dílny. Další v pořadí jsou dětské adventní kalendáře Milka. V nabídce je 10 druhů adventních kalendářů s kvalitní mléčnou čokoládou, figurkami a bonbóny. Mezi letošní novinky patří Milka adventní kalendář se Super Mario, s princeznou Peach, nebo v podobě sněhuláka na snowboardu. Velmi krásné jsou dětské adventní kalendáře Heidel. Tyto adventní kalendáře jsou vyobrazeny spíše v nostalgickém duchu. U dospělých mohou vyvolat vzpomínky na své dětství a dětem zase ukážou jaké kalendáře dostávaly jejich rodiče. Haribo, tradiční výrobce želé bonbónů letos přináší dvě obrázkové varianty svých dětských adventních kalendářů. Na první Haribo medvídek sviští na sjezdovce na snowboardu a na druhé se svými přáteli zdobí vánoční stromeček. Lindt patří k výrobcům sladkostí spíše pro dospělé, ale každoročně nabízí i spoustu krásných vánočních sladkostí pro děti. Stejně jako loni v nabídce naleznete dětský adventní kalendář v podobě smajlíka. Navíc letos ve dvou variantách, pro dívky s růžovou šálou a červenajícími tvářemi a pro chlapce s modrou šálou a mrkajícím smajlíkem. Dále v nabídce naleznete tradiční vyobrazení Santy se skřítky v jejich dílně. Velmi žádaný je tradičně krásný Lindt dětský adventní kalendář s Teddy medvídky. V případě, že dáváte přednost jiným dětským adventním kalendářům, vybírat můžete ještě z Chupa Chups, After Eight, Celebrations, Friedel, Smarties, m&m's a mnoho dalších. Využijte nejširší nabídky na trhu a nakupte svým nejmilejším kvalitní dětské adventní kalendáře přímo z Německa. Adventní kalendář není určen pouze pro děti. Naopak, ještě více výrobců se zaměřuje na adventní kalendáře pro dospělé. Ty si můžete prohlédnout v následující kategorii.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2272

Termín nákupu v Německa Termín příštího nákupu v Německu je 29.1.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 28.1.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1445

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2285

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info