Panel uživatele

Vánoční adventní kalendáře pro dospělé z Německa

15 položek

Zobrazit:

V této kategorii naleznete adventní čokoládové kalendáře pro dospělé. Jedná se o kalendáře s neutrálními grafickými motivy, které by děti příliš nepotěšili. Navíc se skládají z velmi kvalitní mléčné ale i hořké čokolády, ručně vyrobenými pralinkami často obsahující i alkoholovou náplň. Mezi oblíbené adventní kalendáře patří tradičně Lindt, Niederegger Lübeck, Heilemann, Lauenstein, Reber, Merci, Hachez. Dále v nabídce najdete například Seeberger adventní kalendáře s různými oříšky, nebo adventní kalendář s chipsy Pringles nebo Funny Frisch. Vyzkoušejte tak širokou nabídku kvalitních adventních kalendářů z Německa. V nabídce od Lindt jsou připraveny adventní kalendáře s mléčnou i hořkou čokoládou, s různými figurkami nebo kuličkami Lindt Lindor. Oblíbené obrázky jsou buď krásné vánoční krajiny nebo tradičního vánočního trhu. Zřejmě také každý slyšel již o světoznámém libeckém marcipánu v originále Niederegger Lübeck. Jak již název napovídá, jedná se o marcipánové adventní kalendáře buď s mléčnou nebo hořkou čokoládou. Další oblastí, na kterou se Niederegger specializuje je nugát. Proto zde naleznete i nugátové adventní kalendáře. Pro pány je připraven Niederegger Lübeck Männer Sache, tzv. chlapská záležitost, marcipán s alkoholovou náplní. Specialitou jsou závěsné adventní kalendáře s jednotlivými pralinkami na každý den. Lauenstein patří mezi další výrobce luxusní čokoládových pralinek a luxusních adventních kalendářů. Vybrat si můžete například s krásných nostalgických knih, moderních zimních kostek nebo vánočního domečku v podobě adventního kalendáře. U každého kalendáře je uvedeno, zdali se jedná o kalendář s alkoholovou náplní nebo bez ní. Heilemann představuje další značku zabývající se výrobou luxusních čokolád, pralinek a vánočních sladkostí. I zde naleznete krásné adventní kalendáře s mléčnou, hořkou čokoládou nebo nugátem. Rovněž jsou adventní kalendáře v krásném vánočním balení s nostalgickým nádechem. Mezi další známé výrobce patří Asbach nebo Reber. I zde se jedná o luxusní sladkosti z Německa. Asbach je znám spíše jako výrobce alkoholických nápojů, ale při vánoční příležitosti jsou k dispozici adventní kalendáře a pralinky s mléčnou nebo hořkou čokoládou a alkoholovou náplní. Peters jako další výrobce luxusních, špičkových pralinek nabízí každoročně krásné adventní kalendáře pro dospělé. Kdo dává přednost bio potravinám může využít nabídky Alnatura adventního kalendáře. Výčet kalendářů pro dospělé je opravdu široký a nabízí více než 100 různých adventních kalendářů. Tím se řadíme k největším distributorům těchto kvalitních adventních kalendářů pro dospělé z Německa. A kdyby to náhodou nestačilo, tak velmi oblíbené jsou i kosmetické adventní kalendáře, které si můžete prohlédnout v následující sekci kosmetických a ostatních adventních kalendářů.

25
Červen
2018

Termín dovozu z Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 5779

Termín dovozu z Německa Termín příštího dovozu objednávek z Německa je 20.10.2021. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 19.10.2021 ve 14:00 hodin. Rozmezí odeslání zboží k zákazníkům je 25.10. - 8.11.2021

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 3045

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko nad 10 000,- (cca 400 EUR)!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 2196

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info