Velikonoční čokoládové figurky z Německa

0 položek

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

K velikonočním sladkostem patří čokoládové figurky, zejména vyobrazení zajíčka. Alespoň jednu čokoládovou figurku zajíčka má každý výrobce. Nepřekvapí, že pro děti má nejvíce těchto figurek opět Kinder a Milka. Kinder zajíček „Hary" je pro Vás připraven od těch nejmenších velikostí až po maxi zajíčka 160g. Zajíčka můžete nalézt zabaleného v různých košíčcích, usazeného v konvičce apod. Velmi oblíbené jsou velikonoční plyšáci Kinder s velikonoční čokoládou. Takto zabalených Kinder sladkostí naleznete celou řadu s různými postavičkami. Mezi oblíbené patří balení po 3 figurkách žabek, zajíčků a oveček. Lindt je známý svou zlatou čokoládovou figurkou zajíčka. V nabídce pro Vás máme od nejmenších 50g různých čokoládových (bílá, mléčná, s oříšky apod.) zajíčků až po toho největšího kilového zajíčka. Jedná se o mega zajíčka jehož velikost si můžete prohlédnout v galerii. Dále tyto zajíčky pro Vás máme s různým květinovým nebo zvířecím zbarvením, nebo plyšového zajíčka s čokoládou uvnitř. Oblíbené je mezi zákazníky Lindt velikonoční kuřátko z mléčné čokolády. Vybírat můžete z různě balených figurek zajíčků, kuřátek a slepiček po 5-ti kusech nebo větší balení v dózách po více kusech. Svého velikonočního zajíčka v různých provedení má i Milka. Naleznete zde figurky zajíčků od 50g do 175g nebo různě balených v sáčcích a jiných variantách. V nabídce je dóza s mini velikonočními zajíčky Milka s náplní mléčného krému v počtu 174 ks. Krásnou čokoládovou velikonoční slepičku máme od značky Libeert. Jedná se o pravou belgickou čokoládu. Dále pro Vás máme čokoládové velikonoční zajíčky značek Merci, Kitkat, After Eight, FerreroSmarties a mnoho dalších.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2272

Termín nákupu v Německa Termín příštího nákupu v Německu je 29.1.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 28.1.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1445

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2285

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info