Panel uživatele

Frosch ekologická drogerie z Německa

92 položek

Zobrazit:

Pokud hledáte kvalitní ekologickou drogerii, pak stojí za to vyzkoušet drogerii Frosch. Jedná se o kvalitní ekologickou drogerii z Německa a my Vám nabízíme kompletní sortiment této oblíbené značky. Společnost byla založena roku 1986 a od té doby se zabývá výrobou, vývojem a prodejem ekologické drogerie šetrné k životnímu prostředí. Veškeré složky výrobků pochází z ekologického zemědělství nebo z biodynamického zemědělství a vyznačují se tak vysokou a rychlou biologickou rozložitelností. Výrobky jsou dermatologicky testované a jsou jemné k citlivým pokožkám, navíc jsou bez živočišných složek. Společnost Frosch také dbá na obalovou strukturu svých výrobků, kdy své výrobky vkládá do recyklovatelných obalů. Tyto obaly si navíc sami vyrábí v místě výroby drogerie a tím snižuje negativní dopad na životní prostředí při kamionové přepravě obalů. Frosch drogerie se vyznačuje také cenovou dostupností všech svých ekologických výrobků. Mezi velmi oblíbené patří zejména ekologické prací prostředky Frosch. V nabídce naleznete kvalitní ekologické prací práškyprací gely a aviváže. Zvolit si můžete mezi různými vůněmi. Mezi maminkami je velmi oblíbený prací gel a aviváž pro dětské oblečení, tzv. řada Frosch Baby. S označením Frosch Baby v nabídce naleznete i různé přípravky na mytí dudlíků, dětských lahviček apod. Mezi ekologické doplňky k praní patří různé odstraňovače skvrn na bázi aktivního kyslíku, žlučová mýdla (kostka nebo sprej) a v neposlední řadě také ekologický hygienický čistič pračky. Dále pro Vás máme celou řadu ekologických úklidových a čisticích přípravků Frosch pro odstranění každé nečistoty v domácnosti. Vybrat si můžete z univerzálních ekologických čisticích přípravků, nebo speciálně určených ekologických úklidových přípravků do kuchyně, koupelny a na toalety. Dále na sklo a okna nebo na nábytek. Všechny tyto přípravky splňují ty nejpřísnější ekologické nároky. Mezi oblíbené patří i jemná Frosch mýdla, která si můžete vybrat v designových lahvičkách nebo dokonce s kreslenými dětskými motivy. Vyhledávanými jsou také ekologické osvěžovače vzduchu Frosch. Krásné vůně Váš domov nejen provoní, ale díky designovým lahvičkám i zkrášlí. Vybrat si můžete mezi vanilkovou, leknínovou, citronovou, levandulovou a mnoho dalších vůní. Poslední novinkou jsou ekologické přírodní sprchové gely Frosch. Vybrat si můžete nyní už ze tří nabízených vůní granátového jablka, pomerančových květů nebo aloe vera. Všechny gely jsou velice jemné pro citlivé pokožky. Sledujte také naší akční nabídku každý týden a nakupujte Frosch v akci. Neustále pro Vás sledujeme akční nabídky v Německu a snažíme se Vám, našim zákazníkům zprostředkovat co možná nejlepší ceny ekologické drogerie Frosch. Nebo si prohlédněte nově vytvořenou kategorii výprodej, kde neustále držíme nějaké výrobky ekologické drogerie Frosch. Nakoupit si tak můžete tyto výrobky za super ceny i bez akční nabídky. Věříme, že kompletní nabídky ekologické drogerie Frosch Vás potěší a budete mít z čeho vybírat.

25
Červen
2018

Termín dovozu z Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 5783

Termín dovozu z Německa Termín příštího dovozu objednávek z Německa je 20.10.2021. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 19.10.2021 ve 14:00 hodin. Rozmezí odeslání zboží k zákazníkům je 25.10. - 8.11.2021

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 3047

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko nad 10 000,- (cca 400 EUR)!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 2196

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info