Persil z Německa

50 položek

Zobrazit:

Pokud zákazník uvažuje o koupi pracího prostředku z Německa, měl by alespoň jednou vyzkoušet právě Persil z Německa. Léty, ale hlavně zákazníky prověřen prací prostředek Persil jasně ukazuje, proč spolu s Ariel patří vůbec k nejprodávanějším pracím prostředkům z Německa. V případě posledních testů podle, kterých německý Persil obsahuje dokonce až o 20% více aktivních látek. Rovněž i německý Persil nabízí gelové prací kapsle. Spíše se Persil zaměřuje na menší balení těchto kapsli, což znamená 18-20 dávek. My máme v nabídce také ještě velikost balení o 40-ti tabletách a 60-ti tabletách. Často také Persil v Německu přichází s různými menšími testovacími balíčky za menší cenu tak, aby zákazníci vyzkoušeli nové moderní praní pomocí pracích gelových kapslí. Samozřejmě i tyto Persil kapsle na zkoušku, pokud jsou v Německu v nabídce, Vám zprostředkujeme a přidáváme do nabídky. Persil z Německa ale nejsou jen prací kapsle, ale i tekuté prací gely a klasické prášky na praní Persil. Je pravdou, že stále více zákazníků dává přednost před pracími prášky právě tekutým pracím gelům nebo novým pracím kapslím. Nejvýhodnější balení jsou ty největší, a tak jak u pracího gelu nebo u prášku Persil z Německa se dostaneme pod 8,- Kč vč. DPH za jednu vypranou pračku. A to je hlavním důvodem proč právě 130 dávkové balení jsou ty nejoblíbenější. Pokud se propočítá kolik českých pracích prostředků spotřebuje průměrná rodina a hlavně kolik za ně utratí vychází prací proředky z Německa daleko výhodněji. O kvalitě vypraného prádla netřeba dále mluvit. Neváhejte a vyzkoušejte tedy i Vy německý Persil.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2270

Termín nákupu v Německa Termín příštího nákupu v Německu je 22.1.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 21.1.2019 ve 20 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1443

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2281

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info