Penaten z Německa

35 položek

Zobrazit:

Dětská kosmetika Penaten pro miminka a děti patří k vůbec tomu nejlepšímu, co můžete svým dětem na jejich citlivou pokožku dopřát. Špičková německá kvalita a již více než stoletá tradice a zkušenosti s vývojem výrobků firmy Penaten jsou toho jasným důkazem. Není se tak čemu divit, že stále více maminek dopřává svým ratolestem nejvyšší možnou kvalitu a k výrobkům Penaten se opakovaně vrací. Proto Vám nabízíme celý sortiment značky Penaten, který nakupujeme přímo v Německu. V nabídce naleznete celou řadu krémů, tělových mlék a tělových olejů na citlivou nebo velmi citlivou pokožku. Penaten se zaměřuje také na koupání miminek, čehož jsou důkazem kvalitní šampony, mycí emulze a mýdla, opět v provedení sensitiv a ultra senstiv (tedy na citlivou a extra citlivou pokožku). Do vaničky patří i pěna na koupání, i na to Penaten samozřejmě myslí a proto v nabídce naleznete příjemnou heřmánkovou pěnu do koupele nebo uklidňující pěnu na dobrou noc a klidný spánek. Do nabídky značky Penaten patří také pudr, ochranný SOS krém a do ziminích měsíců i krém proti větru a špatnému počasí s heřmánkem, tedy výrobky, které potřebuje mít každá maminka kdykoliv po ruce. Po všech možných pečujících přípravcích od Penatenu nesmí chybět v žádném případě ani vlhčené ubrousky Penaten. Ty jsou ve dvojím provedení, opět dle typu pokožky a tedy jemně pečující nebo na ultra citlivou pokožku. Široká nabídka vynikající dětské kosmetiky Penaten poskytne Vašemu miminku péči, kterou si bezpochyby zaslouží. Jednou větou by se dalo říci, dětská kosmetika Penaten rovná se spokojené a usměvavé miminko.

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2270

Termín nákupu v Německa Termín příštího nákupu v Německu je 22.1.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 21.1.2019 ve 20 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1443

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2281

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info