Důležité informace

Vážení zákazníci,
v této sekci, v jednotlivých částech se dozvíte kompletní podrobné informace o způsobu nakupování na našich stránkách. Cílem těchto stránek je zprostředkovat nákup zboží z Německa všem, kteří nemají z nejrůznějších důvodů možnost v Německu nakupovat a přesto by rádi nakupovali. Princip je naprosto jednoduchý. Je postaven na bázi fungování standardních e-shopů jen s tím rozdílem, že Vaše objednávky tvoří náš „nákupní seznam". Celý týden (od pondělí do pondělí) shromažďujeme vaše objednávky tak, abychom si v pondělí odpoledne vytvořili dlouhosáhlý nákupní seznam na jehož základě zboží v úterý v Německu nakupujeme. Následně jsou od středy probíhají rozvozy objednávek po Praze a Středočeském kraji k zákazníkům, kteří zvolili tento způsob dopravy. Rovněž od středy až do pátku probíhá třídění zboží, balení a odesílání zákazníkům na zvolené adresy po ČR. Tímto způsobem se nakupování opakuje každý týden. Je tedy jedno, zdali objednávku provedete ve středu, v neděli nebo v pondělí dopoledne, vždy bude zboží nakoupeno v úterý v Německu a to pouze za předpokladu splnění dvou podmínek a tím je vytvořit objednávku do pondělí do 20 hodin a zaplacení zboží na základě platebních podmínek. Věříme, že tento způsob nakupování kvalitních německých výrobků z pohodlí domova Vám ušetří nejen čas, který můžete věnovat svým blízkým, ale i finanční náklady na cestování do Německa. Doufáme, že v každé niže uvedené kapitole získáte odpovědi na své případné otázky.

 

Copyright © 2016 - vasobchodak.cz

 

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2270

Termín nákupu v Německa Termín příštího nákupu v Německu je 22.1.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 21.1.2019 ve 20 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1443

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2281

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info