Panel uživatele

Profissimo z Německa

275 položek

Zobrazit:

Nabízíme kompletní sortiment německé značky Profissimo. Jedná se o velmi dobře známého výrobce různých úklidových nebo čisticích doplňků do domácnosti. Vybrat si můžete mezi kvalitní odpadkovými pytli Profissimo. V nabídce je několik druhů odpadkových pytlů různé velikosti, síly materiálu, počtu kusů v balení. Odpadkové pytle jsou obyčejné, s držadly nebo zatahovací. V sekci fólie a sáčky naleznete igelitové sáčky Profissimo na svačinu, do mrazáku na potraviny apod. Obyčejné nebo se zipem pro snadné uzavírání. Dále alobal Profissimo a pečící papír Profissimo včetně potravinové fólie. Pro úklid domácnosti jsou nutné i různé houbičky, hadříky, kartáčky nebo smetáčky s lopatkou a velká košťata. Nechybí ani různé mopy s mikrovláknem pro suchý nebo mokrý úklid podlahových krytin. Profissimo nabízí celou řadu těchto kvalitní úklidových prostředků, se kterými bude úklid domácnosti velmi pohodlný. V nabídce jsou připravené také výrobky proti hmyzu v domácnosti, ať už se jedná o „sezonní" hmyz jako jsou mouchy, mravenci apod. nebo různé šatní nebo potravinové moly. I na tento nešvar v domácnosti Profissimo pamatuje a nabízí velmi kvalitní produkty, které s hmyzem zatočí. Zajisté má každý rád krásně provoněnou domácnosti a k tomu slouží osvěžovače vzduchu Profissimo. Nejen pro úklid se hodí i rukavice. V nabídce naleznete jednorázové latexové rukavice například do kuchyně nebo pevnější gumové pro velký a náročný úklid celé domácnosti. Pro práci na zahradě jsou určeny kombinované s látkou a gumou. Jako alternativou pro zkrášlení a provonění domácnosti mohou být svíčky. V nabídce jich naleznete celou řadu, různých barev a vůní. Vyzkoušejte kvalitní výrobky Profissimo přímo z Německa. V nabídce pro Vás máme i celou řadu výrobků, které nejsou v ČR k dispozici. Proto využijte přímý nákup z Německa.

25
Červen
2018

Termín dovozu z Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 4397

Termín dovozu z Německa Termín příštího dovozu objednávek z Německa je 5.8.2020. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 4.8.2020 ve 14:00 hodin. Rozmezí odeslání zboží k zákazníkům je 10.8. - 24.8.2020

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 2140

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 1139

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info