Nákup z Německa

1. VEŠKERÝ SORTIMENT Z NĚMECKA - vše co na stránkách naleznete bude na základě Vaší objednávky nakoupeno výhradně v Německu. Získáte tak stejnou kvalitu produktů jako zákazníci v Německu.

2. Nákup v Německu probíhá každé úterý (pokud není uvedeno jiné datum, např. kvůli státnímu svátku apod.) kdy uzávěrka objednávek je každé pondělí do 20 hodin, tzn., že objednávky přijaté po tomto termínu, budou vyřízeny následující týden opět v úterý. (př. pokud objednáte v ponděli v 19:50 bude nákup proveden následující den, pokud objednáte v pondělí ve 20:05 a dále bude nákup proveden až následující týden, opět v úterý). Pozor jen na zboží v akci, která končí vždy v pondělí ve 20:00 - pokud si vyberete zboží v akci a nestihnete objednávku odeslat včas, nebude následně již možné zboží v akci na daný nákup získat.

3. Platbu za nákup je možné provést těmito způsoby:

- Platební kartou - nejrychlejší způsob platby, přes platební bránu, ihned po dokončení objednávky. Automaticky se zobrazí stránka pro vyplnění platebních údajů (jako běžně při nákupu na e-shopech). Tento způsobe neznamená, že zboží zákazníky zaplatí platební kartou kurýrovi při převzetí.
- Bankovním převodem – klasický bankovní převod částky z účtu na účet. V případě zvolení tohoto způsobu musí být částka připsána na náš účet nejpozději v pondělí, tedy den před uskutečněním nákupu v Německu. Převod může trvat 2 pracovní dny. Proto je při zvolení tohoto způsobu o víkendu a v pondělí dobré zaslat potvrzení z banky o zadané platbě, tak aby mohl být nákup v úterý uskutečněn. 

Platba předem je nutná z důvodu, že veškeré zboží je nakupováno až na základě objednávky uskutečněné zákazníkem a tímto nám potvrdíte, že máte o zboží skutečný zájem. Vzhledem k tomu, že se v minulosti stávalo, že jsme zboží nakoupili a zákazník ho následně neodebral vznikala vždy nemalá škoda a z tohoto důvodu bala dobírka zrušena.

4. Převzetí zboží rozvozem po Praze, popř. Středočeském kraji – je vždy po předchozí domluvě času. Většinu objednávek po Praze a Stř. kraji rozvezeme ve středu a ve čtvrtek. Vždy zákazníky s dostatečným předstihem kontaktujeme a domluvíme přesný čas.

5. Odeslání zboží Českou poštou – proběhne vždy do 6-ti pracovních dnů po nákupu zboží v Německu. 95% balíků se snažíme odeslat do pátku (tzn. že nákup je v úterý, ve středu vše třídíme, čtvrtek a pátek balíme a odesíláme). V případě, že  daný týden přijde více objednávek než je obvyklé, balíme i o víkendu a odesíláme z kraje týdne.

6. Nebude-li možné dodat některý z objednaných produktů vlivem nedostupnosti zboží při nákupu a zboží bude již uhrazeno, bude nákup proveden bez tohoto zboží a rozdílová částka za nedodané zboží bude vrácena zákazníkovi formou poukázky nebo na účet. Zákazník bude moci tuto poukázku použít při dalším nákupu. Toto je možné využívat při pravidelných objednávkách apod. U produktů v cenové hodnotě do 100,- může dojít k jejich nahrazení jiným produktem z objednávky (např. je v objednávce 5 druhů čokolád po 1 ks a jeden druh není k dostání nebo je momentálně vyprodaný, v takovém případě jednu ze zbylých 4 druhů čokolád dostane zákazník 2 ks. Takto postupujeme u takovýchto drobností, v žádném případě nenahrazujeme "zásadní" produkty jako např. pleny, prací prostředky, barvy na vlasy, dekorativní kosmetiku apod.)

7. Minimální hodnota nákupu musí být 200,- Kč, jinak objednávku nelze odeslat.

Termín příštího nákupu z Německa je 22.1.2019. Objednávky pro zboží z Německa pro tento termín budou uzavřeny 21.1.2019 do 20 hodin.

 

Copyright © 2016 - vasobchodak.cz

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2270

Termín nákupu v Německa Termín příštího nákupu v Německu je 22.1.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 21.1.2019 ve 20 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1443

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2281

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info