Nákup z Německa

1. VEŠKERÝ SORTIMENT Z NĚMECKA - vše co na stránkách naleznete bude na základě Vaší objednávky nakoupeno výhradně v Německu. Získáte tak stejnou kvalitu produktů jako zákazníci v Německu.

2. Nákup v Německu probíhá každé úterý (pokud není uvedeno jiné datum, např. kvůli státnímu svátku apod.) kdy uzávěrka objednávek je každé pondělí do 17-té hodiny, tzn., že objednávky přijaté po tomto termínu, budou vyřízeny následující týden opět v úterý. (př. pokud objednáte v ponděli v 16:50 bude nákup proveden následující den, pokud objednáte v pondělí ve 17:05 a dále bude nákup proveden až následující týden, opět v úterý). Pozor jen na zboží v akci, která končí vždy v pondělí ve 20:00 - pokud si vyberete zboží v akci a nestihnete objednávku odeslat včas, nebude následně již možné zboží v akci na daný nákup získat.

3. Platbu za nákup je možné provést těmito způsoby:

- Platební kartou - nejrychlejší způsob platby, přes platební bránu, ihned po dokončení objednávky. Automaticky se zobrazí stránka pro vyplnění platebních údajů (jako běžně při nákupu na e-shopech). Tento způsobe neznamená, že zboží zákazníky zaplatí platební kartou kurýrovi při převzetí.
- Bankovním převodem – klasický bankovní převod částky z účtu na účet. V případě zvolení tohoto způsobu musí být částka připsána na náš účet nejpozději v pondělí, tedy den před uskutečněním nákupu v Německu. Převod může trvat 2 pracovní dny. Proto je při zvolení tohoto způsobu o víkendu a v pondělí dobré zaslat potvrzení z banky o zadané platbě, tak aby mohl být nákup v úterý uskutečněn. 

Platba předem je nutná z důvodu, že veškeré zboží je nakupováno až na základě objednávky uskutečněné zákazníkem a tímto nám potvrdíte, že máte o zboží skutečný zájem. Vzhledem k tomu, že se v minulosti stávalo, že jsme zboží nakoupili a zákazník ho následně neodebral vznikala vždy nemalá škoda a z tohoto důvodu bala dobírka zrušena.

4. Převzetí zboží rozvozem po Praze, popř. Středočeském kraji – je vždy po předchozí domluvě času. Většinu objednávek po Praze a Stř. kraji rozvezeme ve středu a ve čtvrtek. Vždy zákazníky s dostatečným předstihem kontaktujeme a domluvíme přesný čas.

5. Odeslání zboží Českou poštou – proběhne vždy do 6-ti pracovních dnů po nákupu zboží v Německu. 95% balíků se snažíme odeslat do pátku (tzn. že nákup je v úterý, ve středu vše třídíme, čtvrtek a pátek balíme a odesíláme). V případě, že  daný týden přijde více objednávek než je obvyklé, balíme i o víkendu a odesíláme z kraje týdne.

6. Nebude-li možné dodat některý z objednaných produktů vlivem nedostupnosti zboží při nákupu a zboží bude již uhrazeno, bude nákup proveden bez tohoto zboží a rozdílová částka za nedodané zboží bude vrácena zákazníkovi formou poukázky nebo na účet. Zákazník bude moci tuto poukázku použít při dalším nákupu. Toto je možné využívat při pravidelných objednávkách apod. U produktů v cenové hodnotě do 100,- může dojít k jejich nahrazení jiným produktem z objednávky (např. je v objednávce 5 druhů čokolád po 1 ks a jeden druh není k dostání nebo je momentálně vyprodaný, v takovém případě jednu ze zbylých 4 druhů čokolád dostane zákazník 2 ks. Takto postupujeme u takovýchto drobností, v žádném případě nenahrazujeme "zásadní" produkty jako např. pleny, prací prostředky, barvy na vlasy, dekorativní kosmetiku apod.)

7. Minimální hodnota nákupu musí být 200,- Kč, jinak objednávku nelze odeslat.

Termín příštího nákupu z Německa je 28.1.2020. Objednávky pro zboží z Německa pro tento termín budou uzavřeny 27.1.2020 v 17:00 hodin.

 

Copyright © 2016 - vasobchodak.cz

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 3668

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 28.1.2020. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 27.1.2020 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 1666

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 553

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info