Nákup z Německa

1. SORTIMENT Z NĚMECKA je u kategorií označen z Německa (např. potraviny z Německa). Ostatní zboží je české (zakoupené v ČR).

2. Nákup v Německu uskutečňujeme zpravidla každé úterý, kdy uzávěrka objednávek je každé pondělí do 20 hodin, tzn., že objednávky přijaté po tomto termínu, budou vyřízeny následující týden opět v úterý. V případě nutnosti provést objednávku po uzávěrce, nás informujte o této skutečnosti na on-line chatu na stránkách nebo emailem na info@vasobchodak.cz

3. Platbu za nákup je možné provést následujícími způsoby:

- Platební kartou - nejrychlejší způsob platby.
- Bankovním převodem – klasický bankovní převod částky z účtu na účet. V případě zvolení tohoto způsobu musí být částka připsána na náš účet nejpozději v pondělí, tedy den před uskutečněním nákupu v Německu. Převod může trvat 2 pracovní dny       

4. Převzetí zboží rozvozem po Praze, popř. Středočeském kraji – je vždy po předchozí domluvě času. 

5. Odeslání zboží Českou poštou – proběhne maximálně do 3 dnů od nákupu. V úterý probíhá nákup zboží v Německu a středa až pátek zboží balíme a odesíláme na adresu zákazníků. Následně zboží doručuje Česká pošta, "termín doručení" tedy závisí na České poště.

6. Nebude-li možné dodat některý z objednaných produktů vlivem nedostupnosti zboží při nákupu a zboží bude již uhrazeno, bude nákup proveden bez tohoto zboží a rozdílová částka za nedodané zboží bude vrácena zákazníkovi formou poukázky. Zákazník bude moci tuto poukázku použít při dalším nákupu. Z důvodu zavedení EET, nebude již možné vracet zákazníkům částku za nedodané zboží na účet.

7. Minimální hodnota nákupu musí být 500,- Kč, jinak objednávku nelze odeslat.

Termín příštího nákupu z Německa je 29.5.2018. Objednávky pro zboží z Německa pro tento termín budou uzavřeny 28.5.2018 do 20 hodin.

 

Copyright © 2016 - vasobchodak.cz

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info