Doprava

Doprava zboží je u nás po celém území ČR. Doručujeme prostřednictvím České pošty jako balík do ruky. Pokud vás doručovatel nezastihne, nechá vám v poštovní schránce výzvu k vyzvednutí. Zásilka pak zůstane dalších sedm dnů uložena na vaší dodací poště. Poštu také můžete požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo o prodloužení úložní doby.

Minimální hodnota nákupu musí být 500,- Kč, jinak objednávku nelze odeslat.


Cena poštovného za balík do ruky po ČR je 200 Kč

Cena dopravného kurýrem na Slovensko je 300 Kč (cca 11 EUR) pro balík do hmotnosti 30kg. Hmotnost v rozmezí 30-50kg je 500 Kč (cca 18 EUR).

Rozvoz po Praze je 100 Kč

Jestliže jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 2 000Kč a výše, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do mailu, nebo napište online zprávu. Zprávu nám můžete nechat i na FB www.facebook.com/vasobchodak

Nově zařazujeme dopravu ZDARMA při objednávce nad 6 000 Kč:

V případě, že doručovací adresa bude ve Středočeském kraji a v Praze znamená doprava ZDARMA naším osobním rozvozem. Pokud doručovací adresa bude mimo Prahu a Středočeský kraj, znamená doprava ZDARMA zasláním balíku ČESKOU POŠTOU. Při vložení zboží do koše v hodnotě 6 000 Kč a více se zobrazí na prvním místě "Doprava ZDARMA 0 Kč" = vyberte tuto možnost.


Zboží odesíláme nejpozději do 3 dnů od termínu nákupu zboží, uvedeného na stránkách (týká se zboží z Německa). Jakmile bude vaše objednávka odeslána, budete o této skutečnosti informováni ze strany České pošty emailem a sms.


Odlišnou adresu pro doručení od fakturační adresy, prosím doplňte v objednávce adresu pro doručení.

 

Copyright © 2016 - vasobchodak.cz 

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení