Doprava

Balíky zasíláme prostřednictvím České pošty jako balík do ruky. Pokud vás doručovatel nezastihne, nechá vám v poštovní schránce výzvu k vyzvednutí. Zásilka pak zůstane dalších sedm dnů uložena na vaší dodací poště. Poštu také můžete požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo o prodloužení úložní doby.

Minimální hodnota nákupu musí být 200,- Kč, jinak objednávku nelze odeslat.

Cena poštovného za balík do ruky po ČR je 200 Kč.

Rozvoz objednávek po Praze je 100 Kč.

Rozvoz objednávke po Středočeském kraji je možný při objednávce nad 1500,-. Cena za rozvoz je 300 Kč kamkoliv s PSČ začínajícím číslovkou 2. Jakmile hodnota objednávky překročí v nákupním koši  1500 Kč, teprve poté se zobrazí možnost rozvozu po Středočeském kraji.

Cena poštovného pro balíky na Slovensko činí 400 Kč (cca 15 EUR) balík do 20kg. Cena dopravného za balík nad 20kg musí být sjednána individuálně. Rozměr balíku může být maximálně 60x60x60cm (š. x v. x h.). Podrobné informace o dodání zboží na Slovensko naleznete zde.

Nově zařazujeme dopravu ZDARMA při objednávce nad 4 000 Kč:

V případě, že doručovací adresa bude ve Středočeském kraji a v Praze znamená doprava ZDARMA naším osobním rozvozem. Pokud doručovací adresa bude mimo Prahu a Středočeský kraj, znamená doprava ZDARMA zasláním balíku ČESKOU POŠTOU. Při vložení zboží do koše v hodnotě 4 000 Kč a více se zobrazí na prvním místě "Doprava ZDARMA 0 Kč" = vyberte tuto možnost. DOPRAVA ZDARMA SE NEVZTAHUJE PRO OBJEDNÁVKY ZE SLOVENSKA (zde se poštovné hradí vždy)

Jakmile bude vaše objednávka odeslána, budete o této skutečnosti informováni ze strany České pošty emailem a sms.

Odlišnou adresu pro doručení od fakturační adresy, prosím doplňte v objednávce adresu pro doručení. 

Copyright © 2016 - vasobchodak.cz 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info