Platba

Nabízíme pouze tyto způsoby platby:

Na dobírku nezasíláme!!!
Platba je možná pouze předem níže uvedenými způsoby. Jiný způsob platby v objednávce nenaleznete. V případě, že objednávku nechcete uhradit předem, prosíme neodesílejte ji. Odeslané objednávky s žádostí o zaslání na dobírku budou stornovány.

Platbu lze provést i vložením částky na náš účet přímo v bance , nebo na poště poštovní poukázkou typu A (cena je 30 Kč)..... (pro zákazníky, kteří nemají platební kartu a účet v bance)

1. PLATBU PŘEVODEM Z ÚČTU NA ÚČET NEBO HOTOVOSTNÍM VKLADEM NA NÁŠ ÚČET
Po odeslání objednávky a jejím potvrzení zákazník obdrží email se zálohovou fakturou (podklady k platbě). Poté zákazník převede, resp. vloží částku uvedenou v emailu na č. účtu 5317876329/0800 vedený u České spořitelny. Tento způsob trvá delší dobu než platba kartou a převod může trvat až 2 pracovní dny. Může se tedy stát, že při objednávce v pondělí (případně již o víkendu - protože platba převodem o víkendu bude uskutečněna až v pondělí), nebude částka připsaná do termínu nákupu a v takovém případě bude nákup uskutečněn až následující termín. Při platbě bankovním převodem doporučujeme (nevyžadujeme) zaslat potvrzení o platbě VYDANÉ BANKOU-elektronickým bankovnictvím!!!! (zprávu v mailu typu PENÍZE JSEM POSLAL neakceptujeme, v případě, že přeposíláte potvrzení ze svého emailu, aby bylo rozpoznatelné, že potvrzení bylo odesláno z banky). V případě zaslání potvrzení zboží nakoupíme bezodkladně. 

Př. jak zaslat potvrzení o platbě:

KB

KB

 

ČSOB

ČSOB

 

Česká spořitelna

ČS

 

Copyright © 2016 - vasobchodak.cz

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info