Panel uživatele

Platba

Nabízíme pouze tyto způsoby platby:

Na dobírku nezasíláme!!!
Platba je možná pouze předem níže uvedenými způsoby. Jiný způsob platby v objednávce nenaleznete. V případě, že objednávku nechcete uhradit předem, prosíme neodesílejte ji. Odeslané objednávky s žádostí o zaslání na dobírku budou stornovány.

Platbu lze provést i vložením částky na náš účet přímo v bance , nebo na poště poštovní poukázkou typu A (cena je 30 Kč)..... (pro zákazníky, kteří nemají platební kartu a účet v bance)

1. PLATBA POMOCÍ COMGATE PLATEBNÍ BRÁNY
Moderní platební brána, kde lze využít platby pomocí platebních karet nebo pomocí bankovních tlačítek. Údaje pro platby pomocí platební karty jsou standartní - vložíte číslo karty, datum její platnosti a ověřovací číslo ze zadní strany karty. Bankovní tlačítka slouží pro pohdlný bankovní převod. Zvolíte tlačítko banky, u které máte účet - systém Vás přesměruje po Vašem přihlášení přímo na platbu za objednávku, kterou potvrdíte pomocí autorizační SMS. Nemusíte tak již opisovat ze zálohové faktury číslo účtu a variabilní symbol. Platba pomocí online platební brány je velmi jednoduchá a zejména v čase před ukončením akční nabídky vždy v pondělí v 17:00 již nemusíte zasílat žádné potvrzení z banky apod. Věříme, že tuto možnost možnost uvítají i zákazníci ze Slovenska, pro které bude nyní objednávání a platby daleko jednodušší a hlavně rychlejší.

2. PLATBU PŘEVODEM Z ÚČTU NA ÚČET NEBO HOTOVOSTNÍM VKLADEM NA NÁŠ ÚČET
Po odeslání objednávky a jejím potvrzení zákazník obdrží email se zálohovou fakturou (podklady k platbě). Poté zákazník převede, resp. vloží částku uvedenou v emailu na č. účtu 4161838013/0800 vedený u České spořitelny. Tento způsob trvá delší dobu než platba kartou a převod může trvat až 2 pracovní dny. Může se tedy stát, že při objednávce v pondělí (případně již o víkendu - protože platba převodem o víkendu bude uskutečněna až v pondělí), nebude částka připsaná do termínu nákupu a v takovém případě bude nákup uskutečněn až následující termín. Při platbě bankovním převodem doporučujeme (nevyžadujeme) zaslat potvrzení o platbě VYDANÉ BANKOU-elektronickým bankovnictvím!!!! (zprávu v mailu typu PENÍZE JSEM POSLAL neakceptujeme, v případě, že přeposíláte potvrzení ze svého emailu, aby bylo rozpoznatelné, že potvrzení bylo odesláno z banky). V případě zaslání potvrzení zboží nakoupíme bezodkladně. 

Př. jak zaslat potvrzení o platbě:

KB

KB

 

ČSOB

ČSOB

 

Česká spořitelna

ČS

 

Copyright © 2016 - vasobchodak.cz

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 3744

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 3.3.2020. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 2.3.2020 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 1733

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 606

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info