Termíny nákupů a odeslání zboží z Německa

Nejčastěji pokládaným dotazem je termín dodání zboží. Odpověď na tuto otázku je velice jednoduchá. Zboží nakupujeme v Německu každé úterý. Ve středu zboží třídíme!!! Následně od čtvrtka probíhají také rozvozy objednávek po Praze a Středočeském kraji k zákazníkům, kteří zvolili tento způsob dopravy. Rovněž od ČTVRTKA až do STŘEDY probíhá balení a odesílání zákazníkům na zvolené adresy po ČR. Tímto způsobem se nakupování opakuje každý týden. Je tedy jedno, zda-li objednávku provedete ve středu, v neděli nebo v pondělí dopoledne. Vždy bude zboží nakoupeno v úterý v Německu, a to pouze za předpokladu splnění dvou podmínek, a tím je vytvořit objednávku do pondělí do 20 hodin a zaplacení zboží na základě platebních podmínek, popř. odeslání potvrzení z banky. V případě nesplnění těchto dvou podmínek (např. objednáte zboží ve čtvrtek, ale platbu zašlete až v pondělí = nebude přičtena na účtu den před nákupem) bude Vaše objednávka nakoupena a vyřízena až následující týden v úterý s odesláním do konce týdne. V praxi to pak znamená, že zákazník dostane zboží až za cca 14 dní od objednávky. Což se už může někomu zdát jako dlouhý dodací termín. Při platbě bankovním převodem doporučujeme (nevyžadujeme) zaslat potvrzení o platbě VYDANÉ BANKOU - elektronickým bankovnictvím!!!! (zprávu v mailu typu PENÍZE JSEM POSLAL neakceptujeme, v případě, že přeposíláte potvrzení ze svého emailu, aby bylo rozpoznatelné, že potvrzení bylo odesláno z banky).

Ač věříme, že informace o nákupu zboží každé úterý je dostatečná, uvádíme ještě konkrétní datum:

a. na titulní straně modrým textem

b. na banneru uprostřed stránek (jeden z bannerů vždy obsahuje datum s příštím nákupem)

c. v důležitých informací a v novinkách

d. datum u každého produktu v zeleném poli, kdy po najetí myši na toto pole se zobrazí kompletní text o nákupu, odběru, odeslání zboží.

e. nově jsme ještě přidali datumy do souhrnu objednávky, který zákazníkům chodí do mailu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Copyright © 2016 - vasobchodak.cz

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info