Termíny nákupů a odeslání zboží z Německa

Nejčastěji pokládaným dotazem je termín dodání zboží. Odpověď na tuto otázku je velice jednoduchá. Zboží nakupujeme v Německu každé úterý. Ve středu zboží třídíme!!! Následně od čtvrtka probíhají také rozvozy objednávek po Praze a Středočeském kraji k zákazníkům, kteří zvolili tento způsob dopravy. Rovněž od ČTVRTKA až do STŘEDY probíhá balení a odesílání zákazníkům na zvolené adresy po ČR. Tímto způsobem se nakupování opakuje každý týden. Je tedy jedno, zda-li objednávku provedete ve středu, v neděli nebo v pondělí dopoledne. Vždy bude zboží nakoupeno v úterý v Německu, a to pouze za předpokladu splnění dvou podmínek, a tím je vytvořit objednávku do pondělí do 20 hodin a zaplacení zboží na základě platebních podmínek, popř. odeslání potvrzení z banky. V případě nesplnění těchto dvou podmínek (např. objednáte zboží ve čtvrtek, ale platbu zašlete až v pondělí = nebude přičtena na účtu den před nákupem) bude Vaše objednávka nakoupena a vyřízena až následující týden v úterý s odesláním do konce týdne. V praxi to pak znamená, že zákazník dostane zboží až za cca 14 dní od objednávky. Což se už může někomu zdát jako dlouhý dodací termín. Při platbě bankovním převodem doporučujeme (nevyžadujeme) zaslat potvrzení o platbě VYDANÉ BANKOU - elektronickým bankovnictvím!!!! (zprávu v mailu typu PENÍZE JSEM POSLAL neakceptujeme, v případě, že přeposíláte potvrzení ze svého emailu, aby bylo rozpoznatelné, že potvrzení bylo odesláno z banky).

Ač věříme, že informace o nákupu zboží každé úterý je dostatečná, uvádíme ještě konkrétní datum:

a. na titulní straně modrým textem

b. na banneru uprostřed stránek (jeden z bannerů vždy obsahuje datum s příštím nákupem)

c. v důležitých informací a v novinkách

d. datum u každého produktu v zeleném poli, kdy po najetí myši na toto pole se zobrazí kompletní text o nákupu, odběru, odeslání zboží.

e. nově jsme ještě přidali datumy do souhrnu objednávky, který zákazníkům chodí do mailu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Copyright © 2016 - vasobchodak.cz

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2270

Termín nákupu v Německa Termín příštího nákupu v Německu je 22.1.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 21.1.2019 ve 20 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1443

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2281

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info