Info o dostupnosti

Vážení zákazníci,
s rostoucím počtem výrobků jsou i v Německu některé výrobky k dostání pouze on-line, není je totiž možné držet kvůli místu skladem v kamených prodejnách. Co to tedy znamená v praxi? Tím, že se Vám našim zákazníkům snažíme zprostředkovat nákup maximálního počtu nebo obtížně sehnatelného zboží, budeme označené "DOBA DODÁNÍ - 14 DNŮ" zboží prozatím objednávat v Německu 2x měsíčně a to vždy v polovině a na konci měsíce (celý proces není jednoduchý, některé obchody nepřijímají platební karty vydané v ČR, musíme proto uskutečnit převod pěněžních prostředků bankovním převodem, který není zrovna levný a trvá delší dobu než vnitrostání převod peněz a zaplatit dopravné po Německu, což také není zrovna levná záležitost). Proto tedy v tuto chvíli 2x do měsíce pro takto označené zboží - musíme shromáždit více produktů abychom mohli objednat zboží online v Německu a nákup se tak vůbec vyplatil. S rostoucím počtem takto označeného zboží budeme v budoucnu zkracovat i tento cyklusu dle potřeby (3x do měsíce apod.). Takto označené zboží se nejvíce vyskytuje u produktů pro děti, v drogerii a kosmetice a také u krmiva pro zvířata. Zatím se nenachází u potravin z Německa a bioptravin z Německa. Objednání těchto výrobků v Německu provedeme na základě objednávek přijatých a ZAPLACENÝCH do 14-tého dne a do posledního dne měsíce včetně. Po vyřízení v Německu bude probíhat distribuce dle zvyklostí uvedených v termínech nákupů

Pro případné další dotazy využijete chat v pravém dolním rohu monitoru nebo se na nás obraťte pomocí maili info@vasobchodak.cz

25
Červen
2018

Termín nákupu v Německu

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 2387

Termín nákupu v Německu Termín příštího nákupu v Německu je 26.2.2019. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 25.2.2019 v 17:00 hodin.

Čtěte více... Komentáře: 0

01
Červenec
2016

Kredity za každý nákup

Přidáno: 1. 7. 2016 17:06:42 Počet shlédnutí: 1490

Kredity za každý nákup Nově jsme zavedli kreditový systém. Za každou objednávku získává každý registrovaný zákazník na svůj účet kredity, které je možné využít k zaplacení Vaší objednávky. Stav svého konta můžou sledovat pouze zaregistrovaní a přihlášení zákazníci.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červen
2016

Rozvoz po Středočeském kraji

Přidáno: 27. 6. 2016 17:06:34 Počet shlédnutí: 2390

Rozvoz po Středočeském kraji V případě, že jste ze Středočeského kraje a objednávka zboží bude ve výši 1500Kč a více, je po předchozí domluvě možný rozvoz. Dotaz na doručení zboží domů nám zašlete před odesláním objednávky do maileu info@vasobchodak.cz, nebo napište online zprávu. Zprávu můžete zanechat i na FB.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info