Panel uživatele

Proč se registrovat?

U nás se registrace vyplatí!

Vážení zákazníci,

na této stránce naleznete několik důvodů proč se vyplatí registrace a odběr newslettru.

1. Slevy asi zajímají každého a proto prvním a hlavním důvodem registrace, je získání slev na každý Váš nákup. U nás nakupujete vždy se slevou. Slevy se odvíjí od výše Vašeho nákupu a zobrazují se v nákupním koši ihned po přidání produktů do koše. Musíte však být registrovaní a přihlášení.

2. V případě, že jste registrovaní dostáváte každou neděli od nás newsletter s akční nabídkou. V neděli proto, že od čtvrtka až do soboty pro Vás připravujeme akční nabídku produktů dle nabídky v Německu. Z tohoto informačního mailu se dozvíte jaké produkty jsou právě v akci a také výhody, které nejsou na stránkách v případě akce nijak prezentovány. (například: při odběru 2 balení plen získáváte třetí zdarma, při odběru 2 ks pracích prášků získáte tablety do myčky zdarma nebo v případě odběru 3 ks aviváží získáte čtvrtou zdarma, nebo také o případně akci dopravné zdarma apod.) O takových akcích se dozvíte pouze z emailu s akční nabídkou. Kdykoliv se také můžete z odběru tohoto newslettru odhlásit.

3. Každý zákazník za svou objednávku získá na svůj uživatelský účet kredity dle výše své objednávky. Kredity se připisují po vyřízení objednávky, tzn. po doručení poštou, po vyzvednutí na odběrném místě, nebo po rozvozu naší dopravou po Praze a Středočeském kraji. Podmínkou však je být zaregistrován a objednávku odeslat po přihlášení. Za takto nasbírané kredity si můžete následně zaplatit jednu z dalších objednávek (po nastřádání určitého počtu kreditů), nebo doplatit určitý produkt, který v danou chvíli máme v nabídce apod. O daných produktech informujeme také pouze v některém z akčních emailů. Jako příklad lze uvést fén na vlasy Braun, cena 121,- s DPH + zbytek doplatíte 300 kredity apod.

4. Po přihlášení můžete do nákupního košíku přidávat produkty z libovolných zařízení (telefon, tablet, pc) a následně před uzávěrkou objednávek odeslat. Pravidelně objednávající zákazníci již vědí, že nejideálnější čas pro odeslání objednávky je v neděli odpoledne, celý týden si přidávají produkty do nákupního koše, v neděli po obdržení akčního mailu přihodí případně produkty, které jsou v akci a následně objednávku odešlou. Nemusí tak v danou chvíli trávit hodiny na stránkách a přidávat produkty najednou.

5. Přihlášený uživatel si může prohlédnout v sekci "moje objednávky" všechny své doposud vytvořené objednávky. Může prohlížet stav objednávky apod. Dále pak může prohlížet svůj stav kreditů získaných za objednávky.

6. V případě, že se z nějakého důvodu registrovat nechcete, ale přesto byste rádi dostávali každou neděli informační email o akční nabídce, zadejte svůj email v levém sloupci stránek - NEWSLETTER.

V sekci důležitých informací naleznete odpovědi na Vaše případné dotazy.

25
Červen
2018

Termín dovozu z Německa

Přidáno: 25. 6. 2018 20:00:00 Počet shlédnutí: 5783

Termín dovozu z Německa Termín příštího dovozu objednávek z Německa je 20.10.2021. Objednávky pro tento termín budou uzavřeny 19.10.2021 ve 14:00 hodin. Rozmezí odeslání zboží k zákazníkům je 25.10. - 8.11.2021

Čtěte více... Komentáře: 0

20
Duben
2017

Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč

Přidáno: 20. 4. 2017 16:33:23 Počet shlédnutí: 3047

Dopravné zdarma Českou poštou pro objednávky nad 5 000 Kč. Nově se dopravné ZDARMA vztahuje i pro balíky na Slovensko nad 10 000,- (cca 400 EUR)!!!

Čtěte více... Komentáře: 0

12
Červenec
2019

Dodání zboží na Slovensko

Přidáno: 12. 7. 2019 07:41:38 Počet shlédnutí: 2196

Podrobný popis pro objednávky ze Slovenska a následná expedice zboží na Slovensko

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info